Nokia’nın Windows Phone işletim sistemine sahip amiral gemisi modeli Lumia 900 inanılmaz bir teste tâbi tutuldu! Lumia 900’ün çekiçli-çivili ekran testinde başına neler

Nokia Lumia 900 Ekranına Çivili Deneme! (Videolu)

Nokia’nın Windows Phone işletim sistemine sahip amiral gemisi modeli Lumia 900 inanılmaz bir teste tâbi tutuldu! Lumia 900’ün çekiçli-çivili ekran testinde başına neler geldiği ise bu haberde.

Dünyanın En Sağlam Telefonu unvanıyla satılan Sonim cep telefonu videosunu izleyen iki mühendis ve bir hasar analizi uzmanı, Nokia Lumia 900’ün de bu sağlamlık testini geçip geçemeyeceği üzere arkadaşça bir iddiaya tutuştu.

Hasar Analizi Uzmanı Mike Wellborn Lumia 900’ün bu amaçla kullanılmasının mümkün olmadığını iddia ederken, mühendisler Mike Myers ve Chris Ruble aksini iddia etti. Ve işte videoya çektikleri bu testi gerçekleştirdiler!

Videoda önce ekrana çekiçle Lumia 900’ün ekranına çivi çakma denemeleri ve ardından Lumia 900’n kendisini çekiç olarak kullanıldığı ve üzerine telefonla görüşülmesi yer alıyor. Karşılaşılan sonuç ise videoda…

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir