Motorola bombayı patlattı!

Akıllı telefon dünyasında sevindirici haber Motorola’dan geldi.

Motorola, halihazırdaki tepe seviye akıllı telefonu Droid RAZR’ın MAXX uzantısı ile gelecek yeni versiyonu ile birlikte ‘batarya devrimi’ gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Modelde yer alan batarya tam 3,300 mAh gücünde. Ve daha da önemlisi Motorola batarya dopingi yaparken cihazın kalınlığını da ‘dopinge’ maruz bırakmamış.

Artış tabii ki var (Droid RAZR’ın 7.1 mm kalınlığına ve 127 gram ağırlığına karşın RAZR MAXX 8.99 mm kalınlığı ve 145 gram da ağırlığa sahip) ancak batarya farkını (1,780 mAh-3,300 mAh) göz önünde tutarsak kesinlikle tercih ibresinin MAXX’a dönük olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Motorola’ya göre 3,300 mAh’lık batarya kullanıcılara 21.5 saate kadar konuşma süresi ve 380 saate kadar bekleme (yaklaşık 16 gün) süresi sağlıyor. Bu da modeli sadece kendi segmentinde değil tüm akıllı telefon dünyasında en iyi alternatif kılıyor.

Diğer teknik özellikleri Droid RAZR ile hemen hemen aynı; işlemci, RAM, tasarım, dahili hafıza, ekran özellikleri vs. Sadece Android 2.3 ile gelip, 4.0’a güncellenecek.

Siyah ve mor renk seçenekleri ile gelecek olan model bir iki haftaya kadar Verizon üzerinden 2 yıl sözleşmeli biçimde satışa sunulacak. Fiyatlandırma 16 GB’lığı için 200, 32GB’lığı ise 300 dolar.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir