Kelebeği Rüyası Filmini HD izle

Kelebeğin Rüyası filmi; dün yani 22 Şubat 2013 günü vizyona giren, Yılmaz ERDOĞAN yapımı, Dram dalında harika bir film. Filmin başrollerinde ünlü oyunculardan Kıvanç TATLITUĞ, Yılmaz ERDOĞAN ve Mert FIRAT bulunuyor.

Yılmaz ERDOĞAN filmin hem yönetmeni, hem de oyuncusu olarak kendini bizlere gösteriyor. Kelebeğin Rüyası filminin 310 kişinin oylamasıyla IMDb puanı şimdilik 8.3.

Filmin Konusunu inceleyecek olursak:

Film İstanbul ve Zonguldakta geçiyor. Zonguldak’ta yaşayan Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu genç şairdirler. Şairlerimiz hem sanatla hem edebiyatla hem de şiir ile uğraşmaktadırlar. Şairlerimizin en çok uğraştıkları sanat ise şiirdir. Zaman ise Cumhuriyet kuruluş döneminin hemen sonrasıdır.

Şairlerimizin hayatı Belediye Başkanı Suzan’ın ilçeye gelmesiyle değişir. Şairlerimiz Rüştü ve Muzaffer’in şiire olan inancı git gide artmaktadır. Belediye Başkanının kızı Suzan her iki genç ile kimsenin istememesine ve onay vermemesine rağmen arkadaş olur. Fakat o yıllarda salgın halde bulunan verem hastalığı her iki şairimizin de hayatını tehdit etmektedir. Bu yüzden şairlerimizin hayatının gidişatı hiç te hayra alamet gitmemektedir.

kelebeğin rüyası izlemek için Türkiye’nin her yerindeki sinemalara gidebilirsiniz. Ayrıca kelebeğin rüyası full izleyebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

kelebeğin rüyasını izle, kelebegin rüyasi nerede izleyebilirim, kelebeğin rüyası kaçak izle, kelebeğin rüyası nerden izleyebilirim, kelebeğin rüyasını nasıl izleyebilirim, kelebegin rüyasi full hd izle, kelebeğin rüyası hangi siteden izleyebilirim, kelebegin ruyasi mobil indir, Kelebeğin rüyası mobil izle, kelebeğin rüyası nasıl izleyebilirim, kelebegin ruyasini hangi siteden izleyebilirim, kelebegin rüyasi, kelebeği rüyası, kelebeğin rüyası filmini nerden izleyebilirim, kelebeğin rüyasını nerden izleyebilirim, kelebegin ruyasi filmini izle, kelebegi ruyasi izle, kelebegin rüyasi izle, kelebeğin rüyası indir, kelebegin rüyası hd indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir