iPhone 6 hakkında çıkan yeni bir iddia Apple kullanıcılarını şaşkına çevirdi. Apple’ın yaz aylarına doğru çıkaracağı iPhone 6 hakkında çıkan yeni video telefonun neye

iPhone 6’da 3 farklı boyut iddiası!

iPhone 6 hakkında çıkan yeni bir iddia Apple kullanıcılarını şaşkına çevirdi.

Apple’ın yaz aylarına doğru çıkaracağı iPhone 6 hakkında çıkan yeni video telefonun neye benzeyeceği hakkında fikir veriyor.

iPhone hayranları heyecanla Apple’ın yeni çıkaracağı iPhone 6 hakkında çıkan dedikoduları takip ediyorlar. iPhone 6’nın ekran büyüklüğü hakkında her geçen gün farklı bir iddia ortaya atılmasına rağmen son yayınlanan video iPhone 6’daki ekran çeşitliliği ile görenleri şaşkına çeviriyor.

İddialara göre Apple’ın iPhone 6 için 3 farklı boyutta üretileceği belirtilirken bu boyutların 4 inch, 4.7 inch ve 5.5 inch çeşitlerinin kullanıcıların tercihlerine göre satın alacağı şekilde tasarlandığı iddia edildi. Ayrıca iddialara göre iPhone 6 için tasarlanan 3 ayrı boyutta ekran seçeneklerinin 4 inç 1136×640 (326 ppi), 4,7 inç 1920×1080 (440 ppi) ve 5.5 inç 2272×1280 (510 ppi) görüntü kalitesinde olacağı belirtiliyor.

Ayrıca Tayvanlı kaynakların iddialarına göre iPhone 6’da kullanılacak kamera kalitesinin iPhone 5’teki 8 mega piksel kalitesinin 10 mega piksel kadar yükseltilerek yeni geliştirilen lens teknolojisi ile fotoğraf kalitesinde daha üst noktalara erişileceği belirtildi.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir