Piyasa çıktığı ve satışa sunulduğu ilk gün, bir gencin görüntü verme amaçlı muhabire gösterirken yere düşürmesiyle hatırlıyoruz iPhone 6’yı. Peki ülkemize nasıl girdi

iPhone 6 Türkiye’de satışa sunuldu!

Piyasa çıktığı ve satışa sunulduğu ilk gün, bir gencin görüntü verme amaçlı muhabire gösterirken yere düşürmesiyle hatırlıyoruz iPhone 6’yı. Peki ülkemize nasıl girdi iPhone 6?

Dün yani 26.09.2014 günü Türkiye’de satışa sunulan iPhone 6 en çok twitterda konuşuldu. Bunun sebebi, bir gece önceden iPhone Store önünde uzun kuyrukların oluşması ve gençlerin sabaha kadar beklemesiydi.

Bu beklemeye bir çok yazar ve tanınan kişiler tarafından farklı yorumlandı. Kimileri teknoloji bağımlısı olduğumuzu, kimileri Doğu Türkistan’da Türkler katledilirken gençlerimizin umursamaz olduğunu, kimi ise batı devletlerinin ceplerimizi nasıl sömürdüğüydü. Hepsi her ne kadar doğru olsa da, Teknolojiyi takip etmek demek tabi ki bu tür düşüncelerin oluşmasını sağlamak değildir. Biz yine de her konuda duyarlı olmayı ve buna rağmen de teknolojiyi takip etmeyi seçiyoruz.

Sizler için yarın, iPhone6 ve iPhone6 Plus’ın özelliklerini kısaca anlatacak ve aralarındaki farklarından bahsedeceğiz.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir