General Mobile Discovery

Türkiye’de cep telefonu piyasasına hızla giren ve bir anda satış rekorları kıran General Mobile Discovery telefonun fiyatları hakkında siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek istedik.

Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki, yazımız tarihi itibariyle General Mobile Discovery‘nin alınan en ucuz fiyatı 598 TL olmuştur. Yazımızın devamında bunun nasıl olduğundan bahsedeceğiz.

Öncelikle General Mobile Discovery’nin iki adet farklı modeli bulunmakta. 1.’si 4 GB modeli, 2.’si ise 16 GB olan modeli. Her iki model arasında ortalama fiyat farkı, 50 TL.

General Mobile Discovery‘nin mavi, beyaz ve siyah olmak üzere renk seçenekleri bulunmakta.

Telefonun özelliklerinden bahsetmek istemiyorum. Şuan bir çok sitede, bu telefonun en detaylı özellikleri bulunmaktadır. Bizim amacımız telefonu en ucuz nerelerden alırsınız, onu göstermek.

General Mobile Discovery‘nin resmi Türkiye Distribütörü Telpa‘da şuan  General Mobile Discovery 4 GB 649 TL, 16 GB ise 699 TL’dir.

Çeşitli sitelerin kendi kampanyalarıyla yapmış oldukları indirimlerle bu telefonun 16 GB modelini 598 TL‘ye alabiliyorsunuz. Hatta yaptığımız araştırmalarda, 500 TL’ye alanların olduğunu öğrendik. Peki bunu nasıl bu fiyata alabilirsiniz?

n11.com isimli alışveriş sitesinde, yazımız tarihi itibariyle General Mobile Discovery 4 GB modelinin en ucuz fiyatı, 609 TL. n11.com’u takip edecek olursanız, çeşitli zamanlarda 3 gün süreyle 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim yaptığını göreceksiniz. Böyle kampanya olduğu gün cep telefonu sepete ekleyin ve anında 50 TL indirim kazanın. Aynı anda pepsi kapağı kodu girerek 11 TL indirim kazanıyorsunuz böylece telefonu 66 TL indirimle alıyorsunuz. Hatta bu ödemeyi eğer enpara.com üyeliğinizi kullanarak enparalarınız ile yaparsanız, yaptığınız ödemenin %20’si yani yaklaşık olarak 100 TL’si tekrar size iade ediliyor. Böylece telefonunuzu 166 TL indirimle almış oluyorsunuz.

Tabi bu anlattıklarımız her zaman geçerli olan bir fiyat değil. Mutlaka indirim günlerini takip etmeniz gerekiyor. Bol alışverişli günler dileriz.

Sorularınız olursa, mutlaka yorum kısmından  yazın. En kısa zamanda cevaplamaya çalışacağız.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir