Geleceğin müthiş tasarımlı cep telefonları!

Araçları ve esnek projeksiyon perdeleri ile birlikte 3D AMOLED ekranlar,: Geleceğin cep telefonları sınır tanımıyor. Sizin için harikalar 50 gerçek projeler gelecek tasarımı bir araya getirdi.

Biz endistürisinde otomobil görmek konsept otomobilleri ile yakından tanıdık. Kendi tasarımları rağmen, akıllı telefon üreticileri gibi büyük değil, geleceğin cep telefonları sizi şaşırtacak. Bükülebilir telefonları, kulaklık telefonları, telefonlar, her şeyi mevct gelecek. LG, Sony Ericsson, Nokia, BlackBerry ve hatta marka kavramının telefonu devi pek çok sizin için listeledik.Gelecekte en iyi geri sayımımızda 50-1 için, galeri sayfaları bulabilirsiniz.

50. S serisi
Telefonlar arasındaki S serisi. Akıllı telefonlar için bu telefon büyük gözlere hitap ediyor. Ama dizaynına rağmen biraz antika kalmış.

49. LG Simplistic
Bazen en kolay yol en iyi yoldur. En azından LG stüdyosu LG Simpistic’i geliştirdiğinde böyle düşünmüş. Sadece bir LG logosundan ibaret olan bu telefon bir dokunmatik ekrana, dahili hafızaya ve bluetooth ile bilgisayar bağlantısına sahip.

Webmaster

Dahi!

Geleceğin müthiş tasarımlı cep telefonları!” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir