Samsung Galaxy S3‘ün 2.100mAh‘lık dev pili ne kadar dayanıyor? Samsung Galaxy S III, uç teknik özellikleri yanında 2.100mAh kapasitesindeki güçlü piliyle de dikkat çekmişti.

Galaxy S3’ün pili test edildi

Samsung Galaxy S3‘ün 2.100mAh‘lık dev pili ne kadar dayanıyor?

Samsung Galaxy S III, uç teknik özellikleri yanında 2.100mAh kapasitesindeki güçlü piliyle de dikkat çekmişti. Peki bu pil, gerçekten üstün bir pil ömrü sağlıyor mu, yoksa Exynos 4 Quad işlemcinin gereksinimlerini ancak mı karşılıyor?

Yapılan ilk testler, Galaxy S III‘in 10 saat boyunca video ve sesli görüşme yapabildiğini veya yeni iPad/Transformer Prime tabletler kadar dayanabildiğini ortaya çıkardı. Cep, internette gezinmede 5 saati biraz aşabildi ve bu konuda 7 saatlik bir pil ömrü sunan iPhone 4S’in gerisinde kaldı. Galaxy S III’ten Droid RAZR Maxx’ın sunduğu inanılmaz pil ömrünü beklememiz gerektiği söyleniyor. Bununla birlikte Galaxy S III piyasaya sürülmeye hazır olduğunda pil ömrü değişebilir ve daha uzun olabilir.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

digiphone k6700, k6700 digiphone dokunmatik, digiphone k6700 4 wifi, dıgıphone k6700 s3, digiphone k6700 dokunmatik özellikleri, k6700 digiphone

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir