Facebook Sayfa Beğendirme, Instagram Kullanıcı Takip Ettirme, Twitter Takipçi Sayısını Arttırma! Hepsi Bu Haberde! Facebook Page Likes, Instagram Followers, Twitter Followers! All in One!

Değerli kullanıcılarımız,

Bugün sizlere Facebook sayfa beğendirme, facebook paylaşım arttırma, facebook takipçi arttırma, gönderi beğendirme, instagram takipçi arttırma, instagram beğenisi kazanma, twitter takipçi arttırma, twitter gönderi beğendirme, twitter retweet yaptırma, twitter favori kasma, youtube video beğendirme, youtube favori yapma, vine takipçi arttırma, vine video beğendirme, revine yaptırma, pinterest takipçi arttırma, pinterest gönderi beğendirme, ve buna benzer sosyal medya içeriklerini değiştirme hilesini göstereceğiz. Eminiz sizlerde böyle bir işe baş koyduysanız bu yöntemler çok işinize yarayacak.

Öncelikle web sitesinin adresi addmefast.com 

Addmefast tamamen karşılıklı link alışverişine dayanan bir sistem. Website üzerinden giriş yapıp, puan toplayıp, topladığınız puan kadarda size seçtiğiniz bir ya da bir kaç sayfanızın yada hesabınızın kasılması için aynı şekilde size kullanıcı yolluyor. Yani özet olarak siz birilerinin sayfalarını hesaplarını vb. şeylerini beğenince ya da takip edince onlarda sizinkilerini beğeniyor. Ne kadar çok işlem yaparsanız sizde kendi sisteminize okadar çok beğeni-takipçi alıyorsunuz. Aşağıdaki videoda ayrıntılı olarak sistem çalışmasını görebileceksiniz. Daha büyük sayfalar, daha büyük hesaplar, daha çok takipçi istiyorsanız, kesinlikle sizlere önerebileceğimiz bir sistem. Ancak şöyle bir uyarıda bulunmalıyız. Sürekli olarak birşeyler beğeneceğiniz için arkadaş listenize bildirimler gidecek (şu sayfayı beğendı, bu sayfayı beğendi) bu sebeple listenizdeki arkadaşlarınız rahatsız olabileceklerdir. Bu yüzden kendinize bir fake hesap açmanızı ve sisteme girerken bu hesapla girmenizi, işlemleri bu hesapla yapmanızı öneririz.

İyi seyirler!


Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir