Dünyanın en iyi av simulatörü diyebileceğim bir oyun. Oyun gerçek anlamda çok iyi tasarlanmış. Vahşi doğanın içerisinde kalmış bir avcı rol’ü ile kurgulanmış. Çok çok iyi

DEER HUNTER 2014 Android APK [MOD Sınırsız Para]

Dünyanın en iyi av simulatörü diyebileceğim bir oyun. Oyun gerçek anlamda çok iyi tasarlanmış. Vahşi doğanın içerisinde kalmış bir avcı rol’ü ile kurgulanmış. Çok çok iyi grafiklere sahip bir oyun. Oyundaki karakterinizin görevlerine göre bölümde vahşi hayvanları avlayarak, puan ve para kazanıyorsunuz. Bu paralarla yeni özellikleri aktif edebiliyorsunuz. Eklediğim APK ile tüm özellikleri ile sınırsız şekilde oynayabilirsiniz. Herhangi bir ekstra ücret ödeme ihtiyacı duymazsınız.

Deer Hunter 2014 oyunundaki grafikler gerçek anlamda çok iyi tasarlanmış. 100 den fazla vahşi hayvanın kurgulandığı oyunda görseller o kadar iyi ki oyuna kendinizi uzun süre kaptırabilirsiniz. Her bölümde daha güçlü hayvanlara karşı mücadele etme durumunda kalıyorsunuz.

[youtube id=”ORVk5Y9wLvQ” width=”600″ height=”350″]

Sınırsız MOD APK sayesinde en iyi silahlara sahip olabilirsiniz. Böylelikle oyunun özelliklerini kullanabilmek için para ödemeniz gerekmiyor. Her bölümde daha güçlü bir silaha ihtiyacınız olacak, unutmayın!

Deer Hunter 2014
[button color=”red” link=”http://turbobit.net/9b1ps9v85utj.html” target=””]Oyunu indir (Tek Part-Tek Link)[/button]

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

galaxyminiturkiye, galaxy mini türkiye deer hunter 2014, deer hunter 2014 galaxy mini türkiye, galaxy mini türkiye deer hunter, galaksi mini türkiye, N8 deerhunter 2014 ücretsiz oyun indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir