Dünyanın en akıllı cep telefonu üreticilerinden Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S3’ü etkileyici donanım ve yazılım özellikleri ile piyasaya sundu. Yakaladığı büyük satış

Bordo renkli Samsung Galaxy S3

Dünyanın en akıllı cep telefonu üreticilerinden Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S3’ü etkileyici donanım ve yazılım özellikleri ile piyasaya sundu.

Yakaladığı büyük satış rakamları ile Samsung’un yüzünü güldüren bu yeni ürün, bordo-vişne çürüğü arası bir renk seçeneği ile piyasaya sunuluyor. Daha önce çakıl mavisi ve mermer beyazı olarak piyasaya sunulan Samsung Galaxy S3, şimdi ise özel renk seçeneği ile geliyor. 15 Temmuz’da ön siparişe sunulacak olan telefon, AT&T tarafından özel olarak ABD’de satılacak.

Fiyatı, diğer iki renk seçeneği versiyonu ile aynı olacak olan bu telefonun, 29 Temmuz tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung ile AT&T arasında yapılan bu özel anlaşma sonsuza kadar değil. Belirli bir süre sonra Samsung’un bu yeni renk seçenekli telefonu piyasaya sürmesi beklenebilir. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda da bir bilgi bulunmamakta.

Bir önceki Opel’den tasarım odaklı otomobil: Adam başlıklı haberimizde, Opel Adam 2013, Opel Adam 2013 çıkış tarihi ve Opel Adam 2013 fiyat hakkında bilgiler vermiştik.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung galaxy s3 çin malı fiyatları, galaxy s3 çin malı format atma, çin malı samsung galaxy s 3 format, kore malı samsung galaxy s3

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir