Avea’dan haydi FATURALI’ya kampanyası!

Faturalı Avea BOL BOL tarifesi

Avea GSM şirketi faturasız hat kullanan kullanıcıları için cazip bir tarife geliştirdi.  Avea faturasız hat kullanan kullanıcılar eğer faturalı Avea Bol Bol tarifesine geçerlerse ayda sadece 19 TL‘lik sabit ücretle her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3000 dakika konuşma hakkında sahip olacaklar.

Faturalı Avea Bol Bol tarifesine geçmek için tek yapmanız gereken son 2 aya ait herhangi bir faturanız ve kimliğinizle bir Avea bayiine başvurmanız.

Ücretlendirme:

Aylık Ücret :19 TL (İlk 6 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 29 TL’dir.)
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi : 300 dk.
Aylık Ücretsiz Avea İçi Görüşme Süresi : 3.000 dk.
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne : 19 kr/dk.
SMS : 41,5 Kr / SMS

Detaylar:

Şimdi faturasız hatlardan faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçenler sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika konuşuyorlar!

Siz de hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gelin, kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanın!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 5555‘e ücretsiz SMS göndererek, kalanSMS miktarınızı, SMS yazıp 5555‘e ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2012’ye kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan kampanya dönemi içerisinde Avea ve FenerCell, KARTALCELL, TrabzonCell, GSMobile faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapan müşteriler yararlanabilirler.
  • Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
  • Haydi faturalıya kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Bol Bol Avea tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti, ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL’dir.
  • Kampanya koşullarında 8 Temmuz tarihi itibariyle güncelleme yapılmıştır. 8 Temmuz tarihi öncesi kampanyadan yararlanan müşterilerimize hediye etmekte olduğumuz her yöne 120 dakika, 8 Temmuz tarihi itibariyle kampanyadan yararlanacak müşterilerimiz için her yöne 300 dakika olarak revize edilmiştir. Bu doğrultuda, 8 Temmuz 2011 tarihinden itibaren kampanyadan yararlanan müşterilerimize Bol Bol Avea tarifesinde kaldıkları süre boyunca her ay her yöne 300 dakika hediye edilecektir. 8 Mart-8 Temmuz 2011 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmış olan müşterilerimiz kendilerine hediye edilmiş olan her yöne 120 dakikadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
  • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Kampanyaya katılan müşteriler 1.000 + 10.000 SMS Paketi’ni satın alabilirler.
  • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir