WhatsApp Messenger-Android İçin WhatsApp Mobil Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Messenger, aynı uygulamayı kullanan diğer mobil cihazlarla çok kullanışlı bir şekilde mesajlaşmanızı, ses kaydı göndermenizi, resim dosyaları göndermenizi ve dosya paylaşmanızı sağlayan bir iletişim uygulamasıdır.

Telefon numaranızı girmenizle birlikte WhatsApp Messenger, listenizdeki bu uygulamayı kullanan diğer kişilerle iletişim kurmaya başlamanızı sağlar. Mevcut internet bağlantınız üzerinden işlevlerini yerine getiren WhatsApp Messenger, mobil cihaz kullanıcıları arasında en popüler iletişim uygulamarından biridir.

WhatsApp Messenger kapalı olsa bile size gönderilen iletişim nesnelerini saklar ve daha sonra size sunar. Bu sayede çevrimiçi mesajlaşmadan bir adım öteye gitmiş olursunuz.

* İlk yıl ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı 1 yılın sonunda $1.99 ücretle kullanımına devam edebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung s3353 whatsapp indir, s3353 whatsapp, whatsapp indir gezginler, samsung s3353 whatsapp indir türkçe, whatsapp gezginler, whatsapp indir samsung gezginler, samsung s3353 whatsapp yükle, samsung monte whatsapp indir, samsung s5620 whatsapp nasıl yüklenir, samsung monte whatsapp yuklenır mi, whatsapp indir, samsung s3353 whatsapp yüklenirmi, samsung monte s5620 whatsapp indir, samsung monte whatsapp nasıl yüklenir, whatsapp samsung, whatsapp download gezginler, whatsapp samsung s3353 indir, samsung s5620 whatsapp indir, whatsapp gezginler indir, samsung monte whatsapp

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir