Vodafone [Telsim] kontör gönderme [Transfer] işlemi nasıl yapılır?

VODAFONE [TELSİM] telefon hattı ile Kredi / Kontör gönderme [trANSFER] işlemi

1) İlk önce cep ögrenci tarifeli bir hatta sahip olmamız gerekiyor. Aksi halde bu işlemi gerçekleştirmemiz mümkün değildir.

2) 7038 i arıyoruz

3) operatörün konusması bittikten sonra 10 haneli telsim numarasını giriyoruz(yollayacagımız kişinin numarası)

4) operatör numarayi bize okuyor onaylamak için 1 e basıyoruz

5) yollayacagımız kontor miktarını (şimdi değiştiği için kredi miktarını) yazıyoruz (sınırınız bir seferde 60 kontördür ve 1 ayda en çok 300 kontördür.)

6) ve kontör yollanmıştır iyi konuşmalar…

Kontör sisteminden sonra Lira gönderme sistemine geçildi.
Mesaj ile gönderme :

1.msj bölümüne telefon numarasını 10 haneli olarak yazıp arada bir boşluk bırakın ve göndereceğiniz kontor miktarını yazın (min: 4 kontor) 7038’e gönderin
2. size gelen mesajı cevap ver bölümünden onaylayın

VODAFONE Kredi [lira] Para Gönderme [transfer] İşlemi Nasıl Yapılır?

* Lira transferi (Para Transferi) hangi abonelik paketleri için geçerlidir ?
Tüm bireysel faturasız tarife kullanıcıları lira transfer işlemini gerçekleştirebilir.

* Lira transferinde (Para Transferinde, Para Göndermede) günlük ve aylık transfer limitleri nedir ?
Aboneler bir seferde en az 5, en fazla 20 TL, aylık ise maksimum 100 TL transfer edebilirler. 100 TL’yi bir günde de transfer edebilirler. Lira transferi yapabilmek için abonelerin TL hesaplarında en az 6 TL olmak zorundadır.

* Lira transfer (Para Transfer, Para Gönderme) işlemini nasıl yapabilirim ?
Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafone’dan yapabilirsiniz.

Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone ‘a giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone’a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

Bireysel kullanıcılar için menüde yer alan Lira Transfer linkini, Kurumsal kullanıcılar için menüde yer alan Faturasız Hat İşlemleri altında yer alan Lira Transfer linkini tıklayın.

Faturasız Vodafone aboneleri, Lira Transfer (Para Transfer) İşlemini kullanarak, istedikleri başka bir faturasız hat sahibi Vodafone abonesine kolayca lira transferi yapabilir. Lira transferi yapmak için My Vodafone’a giriş yaparak transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarası girilmesi yeterlidir. Faturasız aboneler ayrıca 7038’i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirler.

Bununla birlikte, hattın yasal sahibi VodafoneShop’lara başvurarak veya Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

* 7038 servisleri ücretli midir?
7038 IVR servisi ücretsiz olarak aranır. Başarılı olarak gerçekleşen lira transfer işleminde, işlem başına 40 kuruş ücret alınır.

* My Vodafone’dan lira transfer etmek ücretli midir?
Başarılı olarak gerçekleşen lira transfer işleminde, işlem başına 40 kuruş ücret alınır.

* Transfer edilen TL’ler hattın kullanım sürelerini etkiler mi, hediye TL’ler kazanılır mı ?
Diğer abonelerden transfer olarak en az alınan 4 TL; aktif kullanım süresini üzatır. Hediye TL ve SMS gibi promosyonlardan yararlanılmasını sağlamaz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

vodafone kontör transfer, vodafone kontör isteme talebi, vodafone kontor transferı, vodafone kontör gönderme, vodafone faturalıdan kontörlüye kontör transferi, vodafone kontor yollama, vodafone faturalı hattan faturasız hatta tl gönderme, Vodafondan vodafona kontor gönderme, vodafone kontr gnderme, vodafone turkcell kontör transferi, telsimden telsim kontör transferi nasıl yapılır, vodafone kontör gönderme nasıl yapılır, vodafone kontör transferi nasıl yapılır 2013, vodafon kontr transferi, vodafone kontör isteme, vodafondan kontör gönderme, faturalı hattan kontör gönderme vodafone, vodafone faturalı hattan kontör gönderme, telefondan kontör gönderme, telsimden telsime kontör transferi nasıl yapılır

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir