TURKCELL Kontör Gönderme [transfer] İşlemi Nasıl Yapılır? Telefondan telefona kontör transfer işlemi Kontör göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak

TURKCELL Kontör Gönderme [Transfer] İşlemi Nasıl Yapılır?

TURKCELL Kontör Gönderme [transfer] İşlemi Nasıl Yapılır?

Telefondan telefona kontör transfer işlemi

Kontör göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz kontör miktarını ekleyip 2277’ye kısa mesaj gönderin. 2064’ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtlayın. Bu aşamada kontör transferi işleminiz gerçekleşecektir.

Cep telefonunuzdan 8075’i veya 444 0532 / 444 0535 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, Sesli Yanıt Sistemi’nden veya Web sitemizde bulunan Online İşlem Merkezi’nden de kontör transfer edebilirsiniz.

* Geçici bir süre içinWEB ve WAP Online İşlem Merkezi, 4440532/4440535 sesli yanıt sistemi ve Digiturk kanalları üzerinden kontör transfer yapılamamaktadır.

* 8075 sesli yanıt sistemi iyileştirme çalışmaları nedeni ile geçici bir süre hizmet dışıdır.

Önceki ay konuşma yapmamış aboneler, takip eden 3 ay boyunca kontör transferi yapamaz. Kontör transferi yapabilmeniz için önceki ay en az bir konuşma başlatmış olmanız gerekir. En az bir konuşmaya, 4440532 veya 4440535 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Sesli Yanıt Sistemi’ne yapılan aramalar geçerli değildir. Konuşma yapmadığı için kontör transfer yapamayan abonenin kontör transfer edebilmesi için 3 ay arka arkaya en az birer konuşma yapmış olması gerekir.

Yeni abone olmuş faturalı hat sahipleri, hatları aktif olduğu ilk günden itibaren KontörTransfer servisini kullanabilir. Faturalı hat sahibi abonelerin servisi kullanabilmeleri için, hatlarının en az 2 ay (60 gün) hiç kapatmaya girmemiş olması gerekir.

Bir abone, 1 ay içinde en fazla 250 kontör transfer edebilir. Yeni hat alan aboneler ilk 4 ay boyunca 1 ay içinde en fazla 50 kontör transfer edebilir. Bir abone, bir defada en az 5, en fazla 70 kontör transfer edebilir. KontörTransfer işlemi yapacak Hazır Kart ve Muhabbet Kart abonelerinin hesabında, transfer etmek istediği kontör miktarının en az 2 fazlası kadar kontör bulunmalıdır. (Fazladan 2 kontör, KontörTransfer işlemi içindir.)

Bir abone, 1 takvim ayında farklı kişilerden ve kanallardan toplamda en fazla 250 kontör transfer alabilir. Bir hattan 1 ay içinde transfer edilen veya bir hatta 1 ay içerisinde transfer edilen kontör miktarını öğrenmek için, KONTOR yazarak 2277’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. O ay içinde o hattan transfer edilen kontör adedi, kalan transfer edilebilecek kontör adedi, o hatta transfer edilen kontör adedi ve kalan transfer edilebilecek kontör adedi kısa mesaj ile bildirilir.

Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresini kullanarak www.turkcell.com.tr’den dilediğiniz numaraya / telefona kontör gönderebilirsiniz. Kredi Kartı ile Kontör Yükleme Servisi’nden kontör yükleyebilmeniz için kredi kartı bankanızdan Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifrenizi almanız gerekir.

Kontör Yükleme / Gönderme / Transfer İşlemini Nasıl Yapacağız?

* Kontör Satın Al ekranına girin.
* Kontör miktarını seçin.
* Kredi kartı bilgilerinizi doldurun.
* Onay ekranı ardından Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifrenizi girerek işlemi tamamlayın.

(Eğer Akbank, İş Bankası veya Garanti Bankası kredi kartları ile kontör yükleme işlemi yapıyorsanız ekrandan direkt Güvenli alışveriş şifresi 3D Secure şifresi alabilirsiniz.)

* Ödemeniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra, işlem yaptığınız telefon numarasına kontör yüklenir ve yükleme gerçekleştiğinde kontör yüklenen numaraya bilgi mesajı gelir.

Kontör Gönderme İşlemi Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Vadesiz Hesap, Nakit.

Yükleyebileceğiniz / Gönderebileceğiniz Kontör Miktarları: 25 Kontör, 50 Kontör, 100 Kontör, 150 Kontör, 250 Kontör, 500 Kontör.

Ayrıca yine Online İşlem Merkezi’ni kullanarak kontör gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Online İşlem Merkezi uygulamasını kullanabilmek için SüperŞifre sahibi olmanız gerekmektedir. SüperŞifrelerini henüz almamış olan ya da unutan abonelerimiz sifre yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek şifrelerini ücretsiz alabilirler.

Kontör Transferi Ödeme Seçenekleri: Kredi Kartı, Vadesiz Hesap, Nakit.

Yükleyebileceğiniz / Gönderebileceğiniz Kontör Miktarları: 100 Kontör, 250 Kontör, 500 Kontör, 1000 Kontör.

Kontör Gönderme / Yükleme Adımları

* Internet Şubesi menüsünde “Hazır Kart Kontör Yükleme” işlemini seçin.
* Kontör yüklemek istediğiniz Hazır Kart numarasını girin.
* Kontör miktarını seçin.
* Ödeme tercihinizi yapın.
* Ödemeniz bankanız tarafından onaylandıktan sonra, belirttiğiniz telefon numarasına kontör yüklenir ve

yükleme gerçekleştiğinde kontör yüklenen numaraya bilgi mesajı gelir.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

kontr gnderme, turkcell kontr gnderme, bedava kontör yükleme programı indir, turkcell kredi transfer açtırma, turkcell kontör gönderme nasıl yapılır, yhs-d2s_a, bedava kontör yükleme programı, telden tele kontör atma turkcell, kontör yükleme programı indir gezginler, telefondan telefona kontor gonderme, turkcell bedava kontör 2013, bedava kontör yükleme, kontör nasıl gönderilir, turkcell nasıl kontör gönderilir, turkcell telefondan telefona tl atma, türkcell kontör gönderme

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir