Merhaba arkadaşlar. Bu makale ile cep telefonunuzun hafızasındaki mesajları hafıza kartınıza taşımayı öğreneceksiniz., Öncelikle telefonunuzda FExplorer cinsinden bir programın

Telefonunuzda kayıtlı olan mesajları anında Hafıza kartınıza taşıyın.

Merhaba arkadaşlar. Bu makale ile cep telefonunuzun hafızasındaki mesajları hafıza kartınıza taşımayı öğreneceksiniz.,

Öncelikle telefonunuzda FExplorer cinsinden bir programın yüklü olması gerekmektedir.

 

ADIMLAR:

1)Mesajlar kısmının telefon hafızasında olduğundan emin olalım,değilse mesajlar-seçenekler-ayarlar-diğer-kullanılan hafıza-telefonhafızası yapalım,daha sonra mesajlardan çıkalım.
2)FExplorer yada aynı prensiple çalışan programımızı açalım ve şu dizine gelelim E:\SYSTEM\MAİL‘e geliyoruz en alt kısımdaki INDEX‘i siliyoruz.(eğer mesaj hafızası hafıza kartında ise bu dosyayı zaten silemezsiniz)
3)Tekrar mesajlara gidiyoruz ve hafızayı kart hafızasına çeviriyoruz.Bunu yaptıktan sonra TÜM MESAJLAR YENİ MESAJ HAFIZASINA KOPYALANSIN MI? diye bir uyarı gelecektir ona evet dedikten sonra ASIL MESAJLAR KAYDEDİLSİN Mİ? diye bir uyarı daha gelecektirEVET dersen telefon hafızasındaki mesajlar aynen kalır,HAYIR dersen onları direkt taşımış olur.

NOT:EĞER ÇOK ÖNEMLİ MESAJLARINIZ VARSA BUNU YAPMADAN ÖNCE BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN.ÇÜNKÜ İŞLEM YAPARKEN (KISA OLMASINA RAĞMEN)TELEFONUN KİTLENMESİ YADA BİRİSİNİN ARAMASI İŞLEMİ BOZUYOR.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

mesajları hafıza kartına taşıma, 6300 mesajları hafıza kartına taşıma, telefondaki mesajları hafıza kartına aktarma, samsung mesaj yedekleme, telefon hafızasındaki mesajları hafıza kartına taşıma, samsung mesajları yedekleme, telefondaki mesajları sim karta aktarma, nokia 6300 rehber yedekleme, samsung mesajları hafıza kartına taşıma, samsung sms yedekleme programı, mesajları hafıza kartına taşıma ve kaydetme, 6300 rehber kopyalama

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir