Talking Tom Cat-Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması-Android 1.5 ve üstü için

Bir kedi düşünün, sizin her söylediğinizi can kulağıyla dinliyor ve kendi ses tonunda tekrarlıyor. Hangi tonda, hangi ses eşiğinde söylerseniz söylerseniz aynı yönde terkarlayabilen kedi, gerçekte var olmayabilir ancak Talking Tom Cat bünyesinde mevcut.

Talking Tom Cat isimli bu eğlenceli uygulama ile hangi yaşta olursanız olun keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gerçekleşen tekrarlamaları kaydedebilir ve çeşitli sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Talking Tom Cat uygulamasında yer alan Tom isimli kediyi okşayabilir ve hırlamasını dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte kendisine hafif tokatlar atıp, onu kızdırmaya çalışmak da mümkün. Ancak tüm bunların ardından bırakın kızmayı daha sevimli bir halde karşınıza çıkabilir.

Oldukça basit ve çocuksu görünse de Talking Tom Cat şu sıralar mobil dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

konuşan kedi indir gezginler, konuşan kedi oyunu indir gezginler, samsung konusan kedi indir, talking tom indir gezginler, Konusan kedi oyunu indir, gezginler konuşan kedi indir, kedi oyunu indir gezginler, yhs-002, Samsung s5620 konuşan kedi indir, konusan kedi indir, samsung wave 525 konuşan kedi indir, samsung wave 525 tema indir, konuşan kedi gezginler indir, konuşan kedi programı indir gezginler, talking tom indir samsung, telefon oyunları indir gezginler, samsung wave 525 konuşan kedi, samsung galaxy s3 mini oyunları indir gezginler, wave 525 oyun indir, samsung s5620 konuşan kedi

Webmaster

Dahi!

Talking Tom Cat-Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması-Android 1.5 ve üstü için” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir