Samsung star wifi kablosuz internet ayarları

Birçok yerde gözüme takıldı. Samsung star kullananlar kablosuz modemi olduğu halde internete girerken kontörlerinin gittiğinden şikayetçiler.
Birkaç önerim olacak. İşinize yarayacağından eminim. ilk zamanlarda bende aynı sıkıntıyı yaşamıştım ve nihayet mutlu sona ulaştım.

1- Samsung star wifi telefonunuzun menüsüne dokunun
2- açılan menüden sağ tarafa geçirn simgeye tıklayın
3- wifi yazan simgeyi bulun ve tıklayın
4- wifi yi aktifleştirin ( bildiğiniz gibi modeminizi açık olsada telefonunuzdan wifiyi açmadan nete ücretli yani kontörlü girebilirsiniz.)
5- “ara” ya tıkalyın ve modeminizi bulduysanız oradan modeminizi seçin ve bağlan deyin.
6- modeminize bağlandıysa ve kontörünüz gitmiyorsa sorununuz yoktur demektir.
7- ancak bunları yaptığınız halde kontörünüz gidiyorsa aşağıdaki adımları izleyin ;

* ANAMENU ye gelin ve oradan ayarları seçin
* Ayarlara girdikten sonra Uygulama ayarlarını seçin
* Uygulama ayarlarına girdiyseniz orada Tarayıcı Profillerini göreceksiniz işin can alıcı noktası da burası.
* Tarayıcı Profillerine girdikten sonra kendi modeminizi aktifleştirin. Orada birden fazla seçenek olabilir. bunlar daha önce bağlanmak istediğiniz kablosuz ağlardır.
* Veeee artık internete kendi kablosuz ağınız ile kontör derdi olmadan girebileceksiniz..

 

Bunların dışında kablosuz ağ sorunu yaşayanlara da yardımcı olmaya çalışırım.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung wifi ayarları nasıl yapılır resimli anlatım, samsung s8000 wifi ayarları nasıl yapılır, samsung star 2 internet ayarları, samsung s3353 wifi ayarları nasıl yapılır, samsung s5220 wifi ayarları, samsung s5220 internet ayarları, samsung star wifi oyun, samsung wifi ayarları nasıl yapılır, samsung star wifi ayarları nasıl yapılır, samsung s5233 wifi ayarları, samsung gt s5220 internet ayarları, çin malı galaxy s3 internet ayarları, samsung star wifi uygulamaları, samsung s5233 wifi internet ayarları, samsung s5233 wifi ayarları nasıl yapılır, samsung s5620 wifi ayarları nasıl yapılır, samsung monte wifi ayarları nasıl yapılır, samsung star wifi ayarları, samsung star 3 internet ayarları, samsung s5233 internet ayarları

Webmaster

Dahi!

Samsung star wifi kablosuz internet ayarları” için 6 yorum

  1. çok yararlı bi yazı paylaşmıssın teşekkür ederim ancak benim telefonum s3353 ve bu yazdıklarının daha once farkına varmıstım ve o sekilde kullanmıstım.. ama bu kez telefona guncelleme yukledim ve ayarlar sıfırlandı.. modemimi bulup baglan diyorum baglanıyorum ama tarayıcı profillerinde modemimin adı çıkmıyo.. bu konuda ne yapabilirz?

  2. samsug star wifi varda bende faceye giriş yaptıgımda şifremi kaydediyo ve bidaki eposta yazışımda şifreyi ben girmeden direk şifre yazılı oluyo şifreleri nasıl silebilirim

  3. Benim telefonum samsung star 3 (S5220) internete wifiden girmeye çalışıyorum wifide modemimin ismi gözüküyor şifreyi gir diyor giriyorum ama bağlanmıyor önceden bağlanıyordum wifiden internete ama şimdi bağlanmıyor

  4. şifreni değiştir benimde öyle olurdu şifreyi değiştirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir