Samsung S8000 Jet için GPS Navigasyon Anlatımı

Gerekli yazılımlar:

1-Route66 Sync New PC Studio Samsung Navigator

Telefonumuzun internet ayarlarını yapıyoruz.

KURULUM:
1. Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra telefonumuzda Ayarlar/Telefon Ayarları/Gps Ayarları/GPS Navigasyonu/Dahili GPS i Seçiyoruz. sonra GPS+ Ayarları bölümüne girip Profillerden operatörümüzün internet ayarlarını seçiyoruz. Geri dönüp Verileri İndir diyoruz. ( Bu işlem için birkaç kuruş gidebilir )

2. SamsungNavigator klasörünü hafıza kartımıza kopyalıyoruz.
3. Route66 Sync programını çalıştırıp telefonumuzu yığın bellek modunda bilgisayara bağlıyoz. Programın ilk açılışında navigasyon yazılımını yüklemesi ile ilgili bir pencere gelecektir. Eğer gelmiyorsa Route66 sync programını açıp üst menüde bulunan Aletler sekmesinden Navigasyon Yazılımını Yükleyin bölümüne tıklayıp programı telefonumuza yükleyelim.

4. Yazılım yüklenmesi tamamlandıktan sonra Route66 sync programından üye girişi yaparak market bölümünden Turkey haritasını indirmemiz gerekiyor. Ama bu bazen sorun yaratıyor. Sync programının telefonun hafıza karfını görmediği durumlar oluyo ki bu sinir bozucu. Bunun için haritayı wifi kullanarak telefondan indireceğiz. Bunun için telefonumuzdan bir kablosuz ağa bağlanıyoruz. Daha sonra menüden navigasyona giriş yapıyoruz.

 

5. İlk açılışta yasal uyarı falan gelicektir tamam deyip geçiyoruz. Tekrar gösterilsin mi sorusuna hayır diyoruz. Aktivasyon isteyecektir İnternet ile seçeneğini seçip internet erişimine izin veriyoruz. Bi kaç saniye sonra aktivasyın tamamlanacaktır. Programda menü/araçlar/ayarlar/ekstra bölümüne girip erişim noktasını bağlı olduğumuz kablosuz ağımızı seçiyoruz. Ardından menü/ekstra/haritalar bölümünden ROUTE66 Mağazasına giriyoruz. Buradan Turkey haritasını bulup telefonumuzun hafıza kartına indiriyoruz.
6. İndirme işlemi bittikten sonra programı kapatıp tekrar giriş yapıyoruz. Büyük ihtimal tekrar yasal uyarı ve aktivasyon isteyecektir. Bunun için programda menü/araçlar/ayarlar/ekstra bölümüne tekrar giriyoruz. Burada bu sefer erişim noktasında bağlı olduğumuz operatörü seçiyoruz. ardından geri gelip menü/ekstra/alt bölümde bulunan Lisans Anahtarını senkronize et e basıyoruz. İnternet erişimine izin verip tamamlanmasını bekliyoruz. Aktivasyon tamamlandıktan sonra menü/ekstra/haritalar/Turkey TA 2010 Q3‘ün üzerine tıklayıp gelen ekranda Lisans anahtarını senkronize et i tekrar tıklıyoruz. Bu işlem de bittikten sonra Route 66 ve indirdiğimiz Türkiye haritasını telefonumuz adına lisanslamış oluyoruz.
7. Tüm işlemleri yaptıktan sonra açık bir alanda bikaç dakika içinde telefon konumumuzu tespit ediyor ve program sorunsuz çalışmaya başlıyor.

NOT: Tüm işlemleri eksiksiz yaptınız takdirde bir sorun çıkmayacaktır. Beceremeyen arkadaşlar zorlamasın tamamen yaptınız işlemlerle ilgili bir sorun vardır.
Bununla ilgili bir çok soru geleceği için söylüyorum Navigasyonda SÜR YÜRÜ ekstra ücret gerektiren bir işlemdir. Anlattığım işlemleri yaptıktan sonra sür yürü satın almak tercihinize kalmış birşeydir.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung s8000 programları, samsung s8000 jet programları, samsung s8000 navigasyon nasıl yüklenir, samsung s8000 navigasyon, samsung s8000 navigasyon indir, samsung s8000 navigasyon yükleme, s8000 jet, samsung s8000 oyun indir, samsung s8000 için programlar, samsung s8000 jet için programlar, samsung s8000 navigasyon kurulumu, s8000 jet programları, samsung s8000 oyun indir gezginler, samsung s8000 navigasyon programı, samsung s8000 jet navigasyon, S8000 navigasyon indir, samsung s8000 jet uygulamaları, s8000 programları, s8000 navigasyon kurulumu, samsung s8000 navigasyon programı download

Webmaster

Dahi!

Samsung S8000 Jet için GPS Navigasyon Anlatımı” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir