Samsung Omnia W I8350 ( Ön İnceleme )

Samsung’un Windows Phone Mango işletim sistemi ile gelen akıllı telefonunu MWC 2012’de test ettik. Türkiye’de resmen satılmayan Windows Phone’un akıcılığı hoşunuza gidecek.

Windows Phone 7, yaklaşık 2 senedir mobil pazarda. Fakat Windows Phone Tango güncellemesi gelene kadar Türkçe dil desteği sunmuyordu. Bu yüzden ülkemizde Windows Phone satışı yapılamıyordu.
iOS gibi kapalı sistem olarak gelen Windows Phone, düşük sistem konfigrasyonları ile de etkili bir hıza sahip. Kimi kaynaklara göre iOS’dan daha hızlı çalışabilen işletim sistemi, Xbox ve diğer Microsoft uygulamaları ile entegrasyonu ile öne çıkıyor.
Samsung’un MWC 2012’de tanıtmadığı fakat fuar alanında deneme fırsatı bulduğumuz Samsung Omnia W I8350‘yi sizler için inceledik.
Qualcomm’un 1.4 GHz hızında çalışan tek çekirdeli MSM8255 işlemcisini kullanan telefon, 8GB dahili hafıza ve 512MB RAM ile geliyor.
3.7 inç büyüklüğünde ve 480×800 px çözünürlüğündeki Super AMOLED ekran kullanan akıllı telefon, Corning Gorilla Glass kaplama ile korunuyor.
5 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen Omnia W I8350, 720p video kaydı yapabiliyor. MWC 2012’deki Samsung standında kullandığımız telefonun ön incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Alıntı: shiftdelete.net

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

w do?name=mnokia-tr, m nokia mobi/mgn/view do?name=mnokia-tr, i8350 türkçe, m nokia mobin/view do?name=mnokia-tr

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir