Samsung New PC Studio (Son Sürüm) indir !

Samsung New PC Studio (NPS) ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında New PC Studio ile kurulan günvenli bağlantı sonucunda cep telefonuzdaki tüm içerikleri bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.

Samsung New PC Studio ile neler yapabilirsiniz?

Cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bağlantı kurduktan sonra, telefonunuzda bulunan resimleri, videoları ve diğer tüm medyaları bilgisayarınızda görüntüleyebilir ve oynatabilirsiniz. Ayrıca Bilgisayarınızda bulunan medyaları (resim, video ..) cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı ve videolarınızı yine New PC Studio ile düzenleyebilirsiniz.

Cep telefonunuzun içindekileri yedekleyebilirsiniz.

Cep telefonunuzun hafızası çektiğiniz videolar ve fotoğraflar sonucunda dolmuş olabilir. Korkmayın! Çünkü Samsung New PC Studio yu indirip bilgisayarınıza kurduğunuz zaman cep telefonunuzdaki videoları ve fotoğrafları bilgisayarınıza aktarabilir ve yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzun hafızası dolsa bile tekrar boşaltabilir, yeni fotoğraflara ve videolara yer açabilirsiniz.

Cep telefonuzun yazılımını (firmware) güncelleyebilirsiniz.

Samsung New PC Studio ile cep telefonunuz arasında bağlantı kurulduğu zaman, program cep telefonunuzun son yazılım sürümünü internetten kontrol eder ve eğer yeni bir yazılım varsa sizi bu konuda uyarır. Güncellemeyi kabul etmeniz durumunda da, cep telefonunuz orjinal olarak son yazılım sürümüne güncellenecektir.

Rehberinizi bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.

“Cep telefonum çalındı, Rehberim kayboldu” gibi yersiz korkulara artık kapılmanıza gerek yok! Çünkü Samsung New PC Studio ile cep telefonunuzun rehberinde bulunan tüm kişileri bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Yedeklediğiniz dosyaya Samsung New PC Studio yeni bir isim verir ve siz ne zaman telefonunuzu bilgisayara bağlarsanız program size otomatik olarak bilgisayar ile telefonunuz arasında bir eşleştirme yapmak istemeyip istemediğinizi sorar. Eğer eşleştirme yapmak isterseniz telefonunuzda var olmayan fakat bilgisayarınızda var olan kişileri telefonunuza yükler, bilgisayarınızda var olmayan  fakat telefonunuzun rehberinde varolan kişileri ise otomatik olarak bilgisayara kayıt eder. Bu işlem sırasında ne  telefonunuzdan ne de bilgisayarınızdan herhangi bir kişinin silinmesi mümkün değildir. Bu araç sadece yeni veriler yazmaya yarar, varolan verileri kesinlikle silmez.

Samsung New PC Studio’yu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için varolması gereken Bilgisayar Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi : Windows 7, Windows Vista, Windows XP(SP2), Windows 2000(SP4)
CPU : Pentium 600 Mhz veya üzeri
RAM : 512 MB veya daha fazla
HDD : 200MB veya daha fazla uygun hard disk alanı
Microsoft DirectX 9.0 veya üzeri

Not: Bu sayfadan Samsung New Pc Studio’nun her zaman son sürümünü indirebilirsiniz.

Mevcut Son Sürüm: 1.5.1.10064_2 (Güncellenme : 13/03/2013)

Samsung New PC Studio Kullanma klavuzunu görüntülemek için buraya tıklayın.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

samsung pc suite indir, samsung pc suite indir tamindir, samsung galaxy s3 pc suite, samsung galaxy s3 pc suite indir, samsung pc suite son sürüm indir, samsung galaxy pc suite, samsung pc suite tamindir, samsung pc suite indir gezginler, Samsung pc suite son surum, samsung pc suite indir tam indir, galaxy s3 pc suite, samsung pc suite gezginler, samsung s3 pc suite, samsung galaxy pc suite indir, samsung pc suite download gezginler, samsung pc suit indir, samsung s3 pc suite indir, Samsung New PC Studio, samsung pc suite download, samsung galaxy s3 pc suite indir gezginler

Webmaster

Dahi!

Samsung New PC Studio (Son Sürüm) indir !” için bir yorum

  1. I am just getting started on the Internet. I am retired now. I am reading blogs on many topics, and commenting too. You have made your blog more interesting than most that I read. Thanks for that. I am the proud owner of my own website and blog and i get ideas from blogs such as yours. Thank-you. My email and site are included with this post. Is this acceptable? I hope this is allright. TheVeryBest2You 13 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir