Samsung Kies 2.2.0 indir (Son Sürüm) – Download Kies

Samsung telefonlarınızın bilgisayara bağlantısını sağlayan Kies programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Aşağıdaki özellikleri kullanabilmeniz için Samsung Kies Son Sürüm ‘ü bilgisayarınıza download etmeniz ve Kies’i bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Kies Nedir ? Kies ile neler yapabilirsiniz?

Telefonunuza kablosuz bağlanın!

Telefonunuzu kablosuz (Wi-Fi ile) bir şekilde bilgisayarınıza bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için bilgisayarınızın wi-fi özelliği olması gerekmektedir. Ayrıca bazı işlevler Wi-Fi ile sınırlandırılmıştır. Yani wi-fi ile bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bağlantı kurduğunuz zaman Kies‘in bazı özelliklerini kullanamayabilirsiniz.

Cep telefonunuzun yazılımını güncelleyebiliyorsunuz.

Kies ile telefonunuz arasında bağlantı kurduğunuz zaman Kies otomatik olarak telefonunuzun modelini tanır ve modelinize ait en son yazılım sürümünün güncel olup olmadığını denetler. Eğer telefonunuzun yazılımı güncel değilse Kies sizi telefonunuza ait yeni bir sürümün olduğu şeklinde uyarır ve size yüklemek isteyip istemediğinizi sorar. Kabul ederseniz Kies telefonunuza en son yazılımınızı yükleyebilir. Yani telefonunuzun yazılımını orjinal olarak Kies ile yükleyebilirsiniz.

Rehberinizde bulunan kişilerinizi bilgisayarınız ve outlookunuz ile senkronize edebilirsiniz.

Bu süper özelliği biraz anlatmak istiyorum. Telefonunuzun rehberinde kayıtlı olan kişileri bilgisayarınıza kayıt edebilir, yedekleyebilir ve telefonunuzda kayıtlı olan kişilerle eşleştirme yaparak kayıtlarınızı güncel tutabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdaki kişileri sosyal ağlar olan google, facebook, yahoo gibi ağlarda profiliniz var ise sosyal ağlardaki profillerle de eşleştirebilir ve kayıtlarınızı güncelleyebilirsiniz. Outlook kullanmayı biliyor ve outlook’ta bir kişi listeniz var ise rehberinizde bulunan kişileri aynı şekilde outlook kişileriniz ile de senkronize edebilirsiniz.

Cep telefonunuzda bulunan müzikleri kişiselleştirebilirsiniz.

Hafıza kartınızda veya cep telefonunuzda bulunan müzikleri Kies yardımıyla favorilerinize ekleyebilir, müziklere puan verebilirsiniz. Bu sayede en sevdiğiniz müziklerin çalma listelerini oluşturabilir ve dinleyebilirsiniz. Müziklerinizi ister telefonda ister Kies yardımıyla bilgisayarınızda dinleyebilirsiniz.

Cep telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları Kies ile saklayın!

Cep telefonunuzda bulunan fotoğrafları ve videoları Samsung Kies download ettikten sonra  bilgisayarınız ile bağlantı yaptığınızda bilgisayarınız ile senkronize edebilir, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Kies yardımıyla bilgisayarınızda oynatabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan videoları ve fotoğrafları da kies yardımıyla yine cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Eğer hafıza kartınıza direk videoyu yüklüyor ve videonuzu cep telefonunuzdan oynatırken Çözünürlük Desteklenmiyor gibi bir uyarı alıyorsanız bunun çözümü çok basit. Cep telefonunuza yüklediğiniz videoyu kies kullanarak tekrar yükleyin, sorun çözülecektir.

Kies kullanmayı bilmiyorsanız, kies kullanma klavuzunu görüntülemek için buraya tıklayın,

Samsung Kies 2.0 ı aşağıdaki linkten Windows işletim sistemli bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mac işletim sistemli bilgisayarınıza Samsung Kies 2.0 indirmek için buraya tıklayın.

Sistem Gereksinimleri (Windows)

İşletim Sistemi : Windows XP SP3 veya üstü (32 bit)
Windows Vista (32 / 64 bit)
Windows 7 (32 / 64 bit)
CPU : Intel Core 2 Duo 2,0 GHz veya üstü (önerilir)
Asgari bellek boyutu
(RAM) :
1,00 GB (önerilir)
Boş sabit sürücü alanı : En az 500 MB (önerilir)
Ekran çözünürlüğü : 1024 x 768 (600), 32 bit veya üstü
Gerekli yazılım : .Net Framework 3.5 SP1 veya üstü Windows Media Player 10 veya üstü DirectX 9.0C
* Windows Mobile için, ActiveSync (Windows XP) veya Aygıt Merkezi (Windows Vista/7)

Sistem Gereksinimleri (Mac)

İşletim Sistemi : Mac OS X 10.5 sürümü üzeri
CPU : 1,8 GHz Intel daha hızlı işlemci
Minimum bellek boyutu
(RAM) :
512 MB veya daha çok
Boş sabit disk alanı : En az 100 MB (önerilir)

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

orjinal samsung kies pc suite download, samsung kies son sürüm indir gezginler, kies download, samsung kıes son sürüm indir, samsung kies indir gezginler, kies son sürüm, kies indir, kies indir gezginler, samsung kies indir, www samsung com/kies son sürüm indir, samsung kies gezginler, samsung s5620 kies indir, samsung apps indir gezginler, samsung kies son sürüm, samsung kies son sürüm 2012, www samsung com/kies, samsung galaxy s3 kies indir gezginler, samsung 5233w oyun indir, www samsung com/kies indir, samsung kies indir son sürüm

Webmaster

Dahi!

Samsung Kies 2.2.0 indir (Son Sürüm) – Download Kies” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir