Samsung Galaxy S IV’ün görseli ilk kez sızdırıldı

HTC One, Nexus 4 gibi cihazları ilk kez görmemizi sağlayan Twitter’daki evleaks kullanıcısı Samsung Galaxy S IV’e ait resmi ilk kez sızdırdı. Samsung Galaxy S IV’ün, Galaxy S ailesiyle kıyaslandığı ve teknik özelliklerinin bir kısmını barındıran resimler şunlar:
samsung-galaxy-s-ii-iii-iv

samsung-galaxy-s-iv
Resimden anlaşıldığı gibi sürpriz bir şekilde Samsung Galaxy S IV’ün ön tarafında fiziksel tuş bulunmuyor. Büyüyen ekrana rağmen Galaxy S III’e göre cihazda ciddi bir uzama gözlenmiyor ve çerçeveler oldukça incelmiş durumda. Galaxy S III’teki yuvarlak hatlar Galaxy S IV’te kullanılmamış.

İkinci resimde ise cihazın teknik özelliklerine ait ipuçları yer alıyor. Samsung’un AMOLED ekrandan feragat edeceğine dair dedikodular mevcuttu ancak evleaks’in kaynağına göre Samsung Galaxy S IV’te 1080p’lik Super AMOLED ekran bulunacak. 2GB RAM, 16/32/64GB dahili depolama seçenekleri, Android 4.2 Jelly Bean, 13MP kamera da sızan özellikler arasında. Bu sızıntıda yer almıyor ancak başka kaynaklara göre cihaz siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Bu görüntülerin gerçek olup olmadığını 9 gün sonra öğreneceğiz.

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir