Galaxy ace kullanıcılarının büyük sıkıntılarından biri uygulama hafızasının dar olmasıydı. Telefonu root edip garanti kapsamı dışına çıkarmadan uygulamaları hafıza kartına

Root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme yeni versiyon

Galaxy ace kullanıcılarının büyük sıkıntılarından biri uygulama hafızasının dar olmasıydı. Telefonu root edip garanti kapsamı dışına çıkarmadan uygulamaları hafıza kartına yazmanın bir yolu yoktu. Bunun için kartatası isimli bir program yazmış ve odex sistemler için uygulamaların varsayılan olarak ana hafızaya değil hafıza kartına kurulmasını sağlamıştık. Ancak dodex sistemlerde sıkıntılar yaşanabiliyordu. Şimdi bunu biraz daha geliştirdik. Artık hem odex hem dodex sistemlerde sağlıklı çalışıyor. Dodex sistemlerde diğerine göre daha iyi performans gösteriyor. Şu an 1.0 sürümüne ulaştı. Artık download moduna geçme veya recovery moduna geçmek için butonlarda var. Yani hiçbir tuşla uğraşmadan tek tıkla yükleme veya kurtarma moduna geçebilir, uygulamaları karta taşıma ve kurulması gene tek tıkla yapılabilmekte.

Kullanımı:
Bu telefona yüklenecek bir uygulama değildir. Windows altında çalışan bir uygulamadır. Program varsayılan olarak C: sürücüsüne kurulacaktır. sağlıklı çalımşası için bunu değiştirmeyiniz.
Telefonunuzun root edilmesi gerekmez.
Bilgisayarınızda kies veya USB sürücüleri kurulu olmalıdır. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağlayın ardından programı çalıştırın.

Kurulu uygulamaları hafıza kartına taşımak ve daha sonra kurulacaklarında otomatik olarak hafıza kartına kurulması için Uygulamaları Karta Kur butonuna basınız. Bir kez tıklamanız yeterlidir herhangi bir hata mesajı almazsanız işlem başarılı olmuş demektir.

Versiyon yüklemek için Download modunda aç butonuna basın telefonunuz kapanacak ve download modunda açılacaktır. Bu menü özellikle yazılımsal olarak zarar görmüş olduğundan download modua geçemiyen sistemlerde, bir şekilde tuşlardan birinin işlevsiz kaldığı durumlarda ve bazı yarı brick hallerinde kolayca download moduna geçmek üzere tesarlanmıştır.

Kurtarma moduna geçmek için Recovery modunda aç butonuna basın. Telefonunuz kapanacak ve recovery modunda açılacaktır. Bu şekilde kısmi güncelleme ve yükleme için recovery moduna geçmiş olursunuz.

Root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme yeni versiyon

Program telefonunuza hiçbir program yüklemez sadece android ve linux komut dosyaları kullanılmıştır. Teorik olarak herhangi bir şekilde telefonunuza zarar vermesi mümkün görünmemekte isede bilgisayarınızdaki donanımsal arızalar veya hatalı arızalı usb kablosu gibi programcı tarafından öngürulmesi mümkün olmayan durumlar her zaman olabileceğinden kullanımdan dolayı oluşabilecek her türlü problem kullanıcının sorumluluğundadır. AntiACEtor’un bu versiyonu ticari bir program değildir. Kaynak göstermek yoluyla istenildiği gibi dağıtılabilir. Kaynak gösterilmesinden kasıt reklam amaçlı olmayıp açıklamasız sadece link olarak yayınlandığı durumda kullanıcıların istemeden sistemlerine zarar verme ihtimallerini önlemek içindir.

Çok ender olsada olabilecek problemleri ÖM olarak değil herkesin yararlanması için forum başlığı altına yazınız.

Önemli Not:
App2SD, MoveSD, link2SD türü bir yöntem ve uygulama kullanıyorsanız bu programları kaldırmanız önerilir.

Uygulama+data+dalvik chace tümünün hafıza kartına yüklenmesi A2sd yönteminde güvenle kullanılabildiği, uygulamanın tamamını (cache dahil) özel kart bölümüne taşıdığı test edilmiştir.

Daha önceki versiyon olan kartatası.exe programını kullandıysanız bu yeni versiyonu tekrar kullanmak size bir artı kazandırmaz. Daha önce kullanmadıysanız.Yeni bir versiyon yüklediyseniz bu güncel versiyonunu kullanınız.

2.2.1 froyo ve 2.3.4 gingerbread arasındaki tüm android versiyonlarda çalışır. Eclair desteği yoktur.
Kullanıcıların test ettiği ve sorunsuz çalıştığını bildirdikleri telefonlar;
Galaxy S serisi, Galaxy ACE, FİT, GİO, MİNİ serisi, HTC serileri, Vodafone 945 (2.2.1 ve üstü sürümleri), Huawei X5, Sony xperia (model belirtilmemiş)

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

antiacetor, antiace, samsung galaxy ace uygulamaları sd karta taşıma, samsung galaxy ace sd karta taşıma, antiace indir, antiacetor indir, galaxy ace uygulamaları sd karta taşıma, hafıza kartına ilahi indir, antiace android, galaxy ace sd karta taşıma, samsung galaxy ace hafıza kartına taşıma, galaxy ace hafıza kartına taşıma, root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma, samsung ace uygulamaları sd karta taşıma, Antiacetor download, samsung ace sd karta taşıma, root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme, samsung galaxy ace telefon hafızasından sd karta taşıma, root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme yeni versiyon, samsung galaxy ace sd karta yükleme

Webmaster

Dahi!

Root yapmadan tek tıkla uygulamaları hafıza kartına taşıma ve yükleme yeni versiyon” için 3 yorum

  1. TAMAM HERŞEYİ ANLADIMDA İNDİRME LİNKİ NEREDE ????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir