Gizli numaraları engelleme

Artık numarasını gizleyip sizi rahatsız edenlere bir dur diyeceksiniz. Gizli numaralardan çağrı almamayı seçtiğiniz taktirde eğer gizli bir numara sizi ararsa operatörden “Aradığınız numara özel çağrı kabul etmemektedir” gibi bir mesaj alacak ve sizin telefonunuza ulaşamayacaktır.

GİZLİ numaralardan kurtulmanın yolu

Görünmeyen numaralardan sıkıldı iseniz ve bunların sizi aramasına engel olmak istiyorsanız bir çözüm yolu var. GİZLİ numara sizi arayamıyor, üstelik karşıya bir de sesli mesaj gidiyor.

TURKCELL İÇİN

“Gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek istemeyen müşterilerimiz ücretsiz olan bu servis aracılığıyla gizli numaralardan gelen çağrıları rahatlıkla engelleyebilecekler.

Servisin kullanılması durumunda gelen arama telefon çalmadan otomatik olarak geri çevrilecektir.

Arayan kişi “Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz” anonsunu duyacaktır.

Gizli numaradan arama kısıtlama servisini; aktif hale getirmek için *253# ;
iptal etmek için #253# yazıp YES tuşuna basmak yeterli.”

AVEA İÇİN
*253# ile;
Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli.

*253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz.

*100# ile;
Gizli numara engelle aktivasyon işlemlerinizi *100# İşlemler menüsünden yapabilirsiniz.

VODAFONE İÇİN
Vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için Online Self Servis, Sesli Yanıt Sistemi ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için: GIZLI AC yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için: GIZLI KAPAT yazıp 7046’ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046’yı arayabilirsiniz

“Vodafone Gizli Numaraya Kapalı” servisini aktif hale getirmiş olsanız bile; analog santrallarden, PBX’lerden ve yurtdışından numarasız olarak gelecek çağrılar engellenememektedir.
Roaming’te “Vodafone Gizli Numaraya Kapalı” servisi aktif ise gizlenmiş çağrılar (analog, PBX ve yurtdışı çağrıları hariç) engellenir.

TÜM OPERATÖRLER İÇİN BU SERVİS ÜCRETSİZDİR!

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

vodafon numara gizleme, galaxy young gizli numara engelleme, nokıa 5228 numara engelleme, numara engelleme samsung 5360, samsung galaxy s5360 numara engelleme, samsung s5360 numara engelleme, samsung galaxy y s5360 numara engelleme, nokıa 5228 de numara engelleme, samsung wave 525 numara gizleme, Galaxy young ozel numara engelleme, galaxy y s5360 numara engelleme, samsung wave 525 gizli numara engelleme, samsung s5360 arayanı engellemeyi göster, samsung galaxy pocket özel numara engelleme, gizli numaray engelleme, samsung galaxy gt-s5360 numara engelleme, samsung galaxy y s5360 numara engelleme nasıl olur, samsung galaxy s5360 numara engelleme nasıl yapılır, s5360 numara engelleme, gt-s5360 numara engelleme

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir