Avea aboneleri: Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen

Avea – Turkcell – Vodafone / Gizli Numara Kapatma / Gizli Numara Engelleme / Özel Numara Kapatma

Avea aboneleri:
Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Avea Web İşlemleri menüsünden de yapabilirsiniz.

Turkcell aboneleri:
Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Turkcell Online İşlem Merkezi’nden de yapabilirsiniz.

Vodafone aboneleri:
Vodafone aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone kodlarini yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra GIZLI AC yazarak 7048’e göndermeniz yeterli. Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra GIZLI KAPAT yazarak 7048’e göndermeniz gerekiyor. İsterseniz bu işlemi My Vodafone’dan da yapabilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

vodafone gızlı numaraya kapatma, telefonu gizliden çıkarma, özel numaraya kapatma, samsung monte numara engelleme, vodafone numara gizleme, vodafone numara engelleme, numarayi gizliden cikarma, samsung s3 numara engelleme, galaxy s3 numara gizleme, telefon gizliden nasıl çıkarılır, numarayı gizliye alma, vodafone gizliye kapatma 2012, telefonu gizli numaradan çıkarma, özel numara kapatma, vodafone gizliye kapatma nasıl yapılır 2012, turkcell özel numaraya kapatma, samsung s5620 monte mesaj engelleme, samsung gizli numara engelleme, samsung galaxy s3 numara gizleme, gizli numaradan çıkarma

Webmaster

Dahi!

Avea – Turkcell – Vodafone / Gizli Numara Kapatma / Gizli Numara Engelleme / Özel Numara Kapatma” için bir yorum

  1. ben numaramı gizledim açmak istiyorum nasıl yapıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir