Avea > Tarifeler > Faturalı > Süper 19-25-29-35’lik Tarifeler

BİLGİ:
Şimdi Avea’ya gelin, faturalı her yöne konuşturan tarifelerden size en uygun olanını seçin, dakikalar arttıkça daha avantajlı konuşun.

Her yöne 500 dakika ayda sadece 19 TL.
Her yöne 800 dakika ayda sadece 25 TL.
Her yöne 1.000 dakika ayda sadece 29 TL.
Her yöne 1.200 dakika ayda sadece 35 TL.

Avea’ya numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasız Avea/İşbirliği tarifelerinden geçiş yaparak Süper Tarifeler’den yararlanabilirsiniz!

Üstelik , tarifelerde kalan dakikalarınızı ücretsiz sorgulayabilirsiniz!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürelerinizi, SES yazıp 6000’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

DETAYLAR

 • Tarifeler, yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Avea/İşbirliği tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Faturalı Avea/İşbirliği tarifelerinden Süper 4’lü tarifelere geçiş yapılamamaktadır.
 • Tarifeler, 31.01.2012 tarihine kadar numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçişe açıktır.
 • Her yöne 500 dakika sunan Süper 19’luk Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL’dir. Her yöne 800 dakika sunan Süper 25’lik Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 25 TL, sonrasında 30 TL’dir. Her yöne 1.000 dakika sunan Süper 29’luk Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL’dir. Her yöne 1.200 dakika sunan Süper 35’lik Tarife’de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 35 TL, sonrasında 40 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için aylık ücret 12 ay boyunca değişmeyecektir.
 • 25.08.2011 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp veya faturalıdan Avea’nın faturasız tarifelerine geçip sonrasında tekrar “Süper 4’lü Teklifler”e gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede hattını iptal ettirmesi, numarasını diğer operatöre taşıması veya faturasız bir tarifeye geçmesi durumunda son faturalarına, yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
 • Taahüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede Avea’nın başka bir faturalı tarifesine geçmesi durumunda, geçişin gerçekleştiği aydan itibaren aylık ücret indirimi verilmeyecektir ve taahhüt süresi devam edecektir. Geçmiş olduğu diğer faturalı tarifedeyken toplam taahhüt süresi dolmadan hattını iptal ettiren, numarasını diğer operatöre taşıyan veya faturasız tarifelere geçen müşterilerin son faturalarına, yararlanılan indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır. 444 ile başlayan numaralar (Avea Müşteri Hizmetleri hariç), görüşme başına 40 kr’dan ücretlendirilir.
 • Tarifedeki müşterilerimiz, bireysel faturalı müşterilerimize sunmakta olduğumuz SMS/dakika/data paketlerinden faydalanabileceklerdir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.

ÜCRETLENDİRME

  Süper 19’luk Tarife Süper 25’lik Tarife Süper 29’luk Tarife Süper 35’lik Tarife
Taahhütlü aylık ücret
(12 ay boyunca)
19 TL 25 TL 29 TL 35 TL
Taahhütsüz aylık ücret 19 TL
(6 ay sonra 25 TL)
25 TL
(6 ay sonra 30 TL)
29 TL
(6 ay sonra 35 TL)
35 TL
(6 ay sonra 40 TL)
Her yöne ücretsiz görüşme süresi 500 dk 800 dk 1.000 dk 1.200 dk
Ücretsiz süre bittikten sonra 41,5 Kr / Dakika 41,5 Kr / Dakika 41,5 Kr / Dakika 41,5 Kr / Dakika
SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS 41,5 Kr / SMS

 

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

25.08.2011 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer
operatöre numarasını taşıyıp veya Avea’nın faturasız tarifelerine geçip
sonrasında tekrar "Süper 4’lü Teklifler"e gelen müşteriler için bir kereye
mahsus 30 TL (KDV Dahil) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına
yansıtılacaktır.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer
operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci
yönlerini ve görüntülü görüşmelerikapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan,
ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları,
Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel
servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks,
data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve
yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT
Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz

Tarifenizde, 444 ile başlayan** aramaların yurt içi ücretlendirmesi görüşme
başına 40 kuruştur.

Süper 19’luk Tarife Taahhütnamesi için

tıklayın!

Süper 25’lik Tarife Taahhütnamesi için

tıklayın!

Süper 29’luk Tarife Taahhütnamesi için

tıklayın!

Süper 35’lik Tarife Taahhütnamesi için

tıklayın!

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız
yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA
İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

** Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 444 1 500 ve 500 Avea Müşteri
Hizmetleri aramaları, görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Tarifelerden Hangi Müşterilerimiz Yararlanabilirler?
Tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Avea/İşbirliği tarifelerinden geçiş yapılarak kayıt olunabilmektedir. Faturalı Avea/İşbirliği tarifelerinden geçiş yapılamamaktadır; ancak mevcut faturalı müşterilerimiz Avea’nın birbirinden avantajlı birçok tarifesi arasından kendi ihtiyaçlarına uygun olan herhangi birine kayıt olabilirler.
Birbirinden avantajlı faturalı tarifelerimizi avea.com.tr/Bireysel Faturalı Tarifeler bölümünden inceleyebilirsiniz. Tarifelerin Aylık Ücretleri Ne Kadardır?
Süper 19’luk Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 19 TL, sonrasında 25 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 19 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Süper 25’lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 30 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 25 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Süper 29’luk Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 29 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Süper 35’lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 40 TL’dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12 ay boyunca 35 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

25.08.2011 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatöre numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçip sonrasında tekrar “Süper 4’lü Teklifler”e gelen müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tarifeler Kapsamında Aylık Kaç Dakika Konuşma Süresi Sunuluyor?
Süper 19’luk Tarife ile aylık yurt içi her yöne 500 dakika, Süper 25’lik Tarife ile aylık yurt içi her yöne 800 dakika, Süper 29’luk Tarife ile aylık yurt içi her yöne 1.000 dakika, Süper 35’lik Tarife ile aylık yurt içi her yöne 1.200 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.

Tarifeler Hangi Tarihe Kadar Yeni Abonelik Yoluyla Yapılacak Kayıtlara Açık Olacak?
Tarifeler, 31.01.2012 tarihine kadar yeni abone alımına açıktır.

Numara Taşıma Yoluyla Tarifeye Nasıl Kayıt Olunur?
Avea bayilerine giderek numara taşıma için nüfus cüzdanı ve adınıza kayıtlı son 2 aya ait sabit faturanızı göstermeniz veya kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı vermeniz, geçiş formunu doldurmanız ve Süper 4’lü Tarifeler’den birine kaydolmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Tarife Kapsamında Sunulan Ücretsiz Dakikalar Tükendikten Sonra Ücretlendirme Nasıl Yapılır?
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar tükendikten sonra 41,5 Kr/dk ile ücretlendirme yapılır. Kullanılmayan ücretsiz dakikalar fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

SMS Ücreti Ne Kadardır?
41,5 Kr / SMS’tir.

Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz Dakika Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, “SES” yazıp 6000’e SMS göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Kalan Ücretsiz Dakikalar Sonraki Fatura Dönemine Devreder mi?
Kullanılmayan dakikalarınız fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

Tarifedeyken Herhangi bir SMS ya da Dakika Paketinden Faydalanabilir miyim?
Tarifedeki müşterilerimiz istedikleri SMS paketi ya da dakika paketine kayıt olabileceklerdir.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

avea faturalı tarifeler, avea fatural tarifeler, avea 15 lik tarife, avea faturalı tarifeler 2013, avea faturasız tarifeler 2013, Avea Faturasız Tarifeler, süper 25 lik avea, süper 35\lik tarife avea, avea vops tarifeleri, avea vops tarifesi, avea faturasız paketler 35 tl, avea kral tarife 19, süper 19 luk extra, avea vops tarifeler, avea vops kampanyalar 19 tl, avea vops gecme, avea vops 19 tl, avea vops, avea tl li tarifeler, avea tarifeler faturalı 2014