Youtube’a nasıl girilir? Tor Browser ile Youtube girin!

Bugünlerde Youtube‘ın yasaklanmasıyla beraber, her ne kadar mahkeme tarafından bu yasağın kaldırılması yönünde karar verilmiş olsa da, kullanıcılar Youtube‘a girmekte güçlük çekmektedirler. Aynı şekilde kullanıcılar, diğer yasaklı sitelere de girmekte zorlanıyorlar.

Kullanıcılar internette arama yaparken genelde Youtube girişTor Browser yükle, Youtube’a giriş yap, Tor Browser nasıl yüklenir? sorularına cevap arıyorlar.

Bugün sizler için Youtube veya diğer tüm yasaklı sitelere rahatlıkla girebileceğiniz bir program anlatacağız.

Programımızın ismi Tor Browser. Tor Browser, bir internet explorer programıdır. Mozilla Firefox ve TOR alt yapısını kullanarak, sizin için otomatik bir proxy bağlantı ayarı oluşturarak, kimliğinizin gizlenmesini sağlar. Aynı zamanda kullanacağız proxy bağlantısı sebebiyle de tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Tor Browser nasıl yüklenir? RESİMLİ ANLATIM

1- Buraya tıklayarak programı BİLGİSAYARINIZA indirin.
2- Dosyayı ÇALIŞTIRIN (Devamındaki adımlar, normal bir program kurulumunu anlatmaktadır)
3- Resimde gösterilen adımları tek tek uygulayın.
1

2

3

4

5

Tarayıcımız açıldığı zaman ” CONNECT ” butonuna tıklıyoruz ve tarayıcımız kullanıma hazır. Artık bu tarayıcımızı kullanarak tüm yasaklı sitelere, proxy ile bağlanarak erişim sağlayabiliriz.

Tor Browser ile ilgili olarak herhangi bir sorunuz var ise, bunu lütfen alt kısımda bulunan yorum kısmından gönderiniz. Sizin karşılaştığınız sorun ile, muhtemelen diğer kullanıcılarımız da karşılacaktır. Bu yüzden sorununuzu belirterek aslında Tor Browser ile ilgili diğer kullanıcılarımızın da sorunlarını dile getirmiş oluyorsunuz.

Buraya tıkla ve indir

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir