Temple Run 1.0.0 (Android) indir!

Android için Temple Run Oyunu hemde ücretsiz!

Temple Run adlı bu eğlenceli ve sürükleyici oyunda hayatınız pahasına koşacak ve yapabildiğiniz kadar yüksek skorlar yaparak arkadaşlarınızla kapışabileceksiniz.

Dünya genelinde 45 milyondan fazla oyun sever tarafından beğenilerek oynanan bir oyun olan Temple Run‘ı artık Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda da oynayabileceksiniz. Sizler de hemen oyunu telefonunuza veya tabletinize indirerek oyunu severek oynayan arkadaşlarınızın arasına katılabilirsiniz.

Desteklenen sistem : Android 2.1 ve üzeri

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

temple run 2 indir gezginler, samsung wave 525 tema indir gezginler, temple run indir gezginler, temple run indir samsung, temple run gezginler, temple run 2 indir, corby 2 ye android yüklenirmi, nokia n8 temple run indir, samsung corby 2 kilit indir, nokia 5800 temple run indir, Corby 2 program indir, samsung corby 2 android mod indir, android işlemcisi indir, temple run android indir gezginler, temple run indir pc gezginler, temple run indir, corby 2 android mod indir, temple run indir nokia, samsung corby 2 android işlemci indir, samsung corby 2 android işletim sistemi indir
Buraya tıkla ve indir