Rayman Jungle Run

Rayman Jungle Run

Android için Koşucu Oyunu

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Rayman Jungle Run oyununu, cepKRAL sayesinde ücretsiz olarak bedava cep telefonunuza yükleyebilirsiniz!

Rayman Jungle Run cep telefon oyunları, Android 2.3.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cep telefonu ve tabletlerde oynayabileceğiniz harika bir Android için Koşucu Oyunu dur. Ubisoft Entertainment tarafından üretilen oyunun APK dosya boyutu 104M (Megabyte) dir. Oyunun dili English ve oyunun lisans veya fiyatı 3,39 $ olarak belirtilmektedir.

Popüler cep telefonu oyunları arasında yer alan Rayman Jungle Run oyununun sitemizden hem APK dosyasını indirebilirsiniz, hem de detaylı bilgi için ikinci indirme linki olan Google Play Store linkinden cep telefonu oyunları indir şeklinde indirebilirsiniz.

popüler cep telefonu oyunlarını sitemizin en güzel cep telefonu oyunlarının ve en iyi cep telefonu oyunlarının bulunduğu Oyunlar kategorisinden tamamen bedava cep telefonu oyunları şeklinde indirebilirsiniz. Oyunlar kategorimizde bulunan oyunların tamamı Rayman Jungle Run gibi ücretsiz cep telefonu oyunlarıdır. Cep telefonu oyunları oynamak için tek yapmanız gereken şey, Rayman Jungle Run oyunun altta bulunan buraya tıkla ve indir linkine tıklayıp, cep telefonu oyunları indirmenizdir.

 
Rayman Jungle Run

Buraya tıkla ve indir
Buraya tıkla ve indir - LİNK 2

Webmaster

Dahi!

Rayman Jungle Run” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir