Assassin’s Creed Pirates v1.2.0 [Mod Money+Full Para] APK indir!

Assassin’s Creed Pirates oyununu tüm oyun severler bilir. Mükemmel bir aksiyon ve macera oyunu olan Assassin’s Creed hem bilgisayarda hem de cep telefonlarında oldukça fazla oynanmakta.

Size sunacağımız Assassin’s Creed Pirates apk dosyasını android işletim sistemli olan hem cep telefonlarınıza hem de tabletlerinize rahatlıkla kurabilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca Assassin’s Creed Pirates apk dosyasını size full mara modlu şekliyle sunuyoruz. Böylece oyunda bulunan paranız sınırsız olacak ve tüm bölümlere ve tüm itemlere yani Assassin’s Creed Pirates oyununda ihtiyacınız olan tüm şeylere sınırsız erişebileceksiniz. Bu da sizin oyunda diğer arkadaşlarınıza nazaran çok daha ileri seviyelere çıkabilmenizi sağlayacaktır.

Assassin’s Creed Pirates oyunundan biraz bahsetmek istersek, oyun dokunmatik ekranlı bir korsan oyunudur. Oyunda bulunan levelleri, maceracımız kontrol ederek geçmek zorundasınız. Oyunun yapımcılığını Ubisoft Entertainment firması üstlenmiş durumda. Ayrıca oyun, yazımız tarihi itibariyle dün çıktı yani 06.03.2014 tarihinde yayınlandı. Oyunun boyutu OBB+APK dosyası olarak 916Mb‘dır. Yani oyunu indirebilmek için bir kablosuz (wireless) hattınızın olması önerilir. Android 3.2 üzeri işletim sistemine ait tüm tablet ve cep telefonlarında rahatlıkla çalışabilir.

Assassin’s Creed Pirates oyunun resimleri:

Assassin’s Creed Pirates APK

Assassin’s Creed Pirates PART-1
Assassin’s Creed Pirates PART-2

Assassin’s Creed Pirates PART-3

Assassin’s Creed Pirates PART-4

Assassin’s Creed Pirates PART-5


Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir