Cep Telefonları için PhotoShop Programı

Adobe, bugün Android ve iPhone için yayınladığı Adobe Photoshop Touch uygulamasıyla tabletteki deneyimi telefonlara da aktarmayı hedefliyor. Photoshop Touch ile 12MP ve daha düşük çözünürlüklü çok katmanlı fotoğrafları işleyebiliyorsunuz. Ayrıca indirilebilir eklentiyle çalışmalarınızı CS5 ve üzeri versiyona sahip PC ve Mac’lerinizde de devam ettirebiliyorsunuz.

Adobe uygulamanın fiyatında da güzellik yapmış ve Photoshop Touch’un telefon versiyonunu tabletlere göre yarı fiyatıyla satışa sunmuş. Photoshop Touch, ücretsiz Photoshop Express‘e göre oldukça fazla kullanışlı araç sunuyor.

Makül bir ücretle sunulan cep telefonu için photoshop uygulamasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

gezginler fotomontaj program indir, mobil photoshop indir, mobil fotoshop, android telefonlar için photoshop programı, telefona photoshop programı indir, samsung shop programlari, telefon ıcın shop programları, mobil fotoshop indir, android photoshop programları, phone shop programları, telefona indirilen fotoğraf programları, mobil fotomontaj programı indir, telefona indirilen shop programları, android telefon için photoshop programı, telefona shop programı indir, telefon shop programları, mobil photoshop programı, telefon için fotoshop programı indir, galaxy s4 photoshop programı, telefona photoshop indir
Buraya tıkla ve indir