Cep Telefonları için PhotoShop Programı

Adobe, bugün Android ve iPhone için yayınladığı Adobe Photoshop Touch uygulamasıyla tabletteki deneyimi telefonlara da aktarmayı hedefliyor. Photoshop Touch ile 12MP ve daha düşük çözünürlüklü çok katmanlı fotoğrafları işleyebiliyorsunuz. Ayrıca indirilebilir eklentiyle çalışmalarınızı CS5 ve üzeri versiyona sahip PC ve Mac’lerinizde de devam ettirebiliyorsunuz.

Adobe uygulamanın fiyatında da güzellik yapmış ve Photoshop Touch’un telefon versiyonunu tabletlere göre yarı fiyatıyla satışa sunmuş. Photoshop Touch, ücretsiz Photoshop Express‘e göre oldukça fazla kullanışlı araç sunuyor.

Makül bir ücretle sunulan cep telefonu için photoshop uygulamasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

gezginler fotomontaj program indir, mobil photoshop indir, mobil fotoshop, android telefonlar için photoshop programı, telefona photoshop programı indir, telefon ıcın shop programları, samsung shop programlari, mobil fotoshop indir, android photoshop programları, telefona indirilen fotoğraf programları, telefona indirilen shop programları, phone shop programları, mobil fotomontaj programı indir, telefona shop programı indir, android telefon için photoshop programı, telefon shop programları, mobil photoshop programı, telefon için fotoshop programı indir, galaxy s4 photoshop programı, nokia fotoshop indir
Buraya tıkla ve indir