Vizyondaki komedi filmleri

22 Mart 2013 tarihinde vizyona girecek olan Türk yapımı komedi kategorisinde en iddialı filmler arasında görünmektedir. Şu an için hem sosyal medyada ve hem de insanlar bakımından çok ses getiren filmler bir tanesi olacaktır. Bir çok ünlü oyuncunun oynadığı sabit kanca full izle filminde büyük bir izlenme sayısına ulaşıp yapımcı ve oyuncuların emeğini alacaklarına benzemektedir. Sabit Kanca izleyerek sizlerde keyifli komedi filmi sevdiklerinizle ve kendiniz izleyebilirsiniz.

Filmin konusu bir komedi filminden daha çok yapılan espri ve verilen hazır cevaplar ile bir halk fenomeni olmuş durumdadır. Film aslında bir televizyon yarışma programını hazırlamak ile geçmekte ve bu programın ismini Sabit Kanca koymaları ile bir anda herkes tarafından en çok izlenen ve sevilen bir televizyon yarışması programı haline gelirler. Aslında bu kadar ünlü olmalarının nedeni sunucunun sempatikliği romantik komedi 2 izle ve verdiği hazır cevaplarıdır. Çok zeki olmasından dolayı ince espriler ve güzel laf oyunları ile herkesi etkilemeyi başarmaktadır. İzlemekten çok keyif alacağınız filmlerden bir tanesi diyebiliriz.

Komedi filmleri arasından güzel bir Türk filmi kategorisinde girmiş evim sensin izle ve aralarından en iyi olacak filmler arasında olma özelliği göstermektedir. Film şu an sosyal medyada gösterilen fragmanları ile büyük ilgi toplamış olumsuz yorum bulunmaktadır. Tüm işaretler yorumlar iyi yönde iken başaralı bir film olacağına inanıyoruz.


Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir