Ücretsiz İndirim Kuponu Dağıtan Site – Free Discount Coupon

Merhaba değerli okuyucularımız,

Bu haberimizde sizlere ücretsiz olarak indirim kuponu dağıtan bir siteyi tanıtacağız.
www.kuponindirimler.com sitesi bir çok markanın internet sayfası üzerinden yapacağınız alışverişleri için indirim kodlarını ücretsiz olarak sizlere sunuyor.
Sistem çok basit. Önce www.kuponindirimler.com sitesine giriyorsunuz. Daha sonra seçtiğiniz bir kampanyaya tıklayıp “Kupon kodunu göster” diyorsunuz. Karşınıza çıkan ekranda kodun hemen yanında “kopyala” seçeneği çıkıyor. “Kopyala” tıkladıktan sonra “Buraya tıkla siteye git” kutucuğuna tıklıyorsunuz ve sistem kopyaladığınız kod ile birlikte sizi siteye yönlendiriyor. Seçtiğiniz ürünü ya da ürünleri sepete attıktan sonra satın alma işlemine geçtiğinizde “indirim kodu” bölümü karşınıza çıkıyor ve kopyaladığınız bu kodu buraya yapıştırıp satın alma işlemine devam ediyorsunuz. Kampanya oranında size indirim yapıp o şekilde satın almanızı sağlıyor.
Sistemin kurucuları bunun gibi bazı kuponların internet üzerinden satıldığını görünce bu sistemi ücretsiz olarak hizmete sunmayı hedeflemişler. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır diyor, siz kullanıcılarımıza bol indirimli keyifli alışverişler diliyoruz!


Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir