Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)

Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?, 8.3 out of 10 based on 6 ratings

google’a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

bada kim arıyor programı, kim arıyor samsung indir, nokia c6 kim ariyor indir, nokia e72 kim arıyor, kim arıyor programı nokıa e72 indir, nokia c6 01 kim arıyor indir, wipdosda kim aramiş, kim arıyor turkcell, kım arıyor ındır nokıa n8, kim arıyor indir nokıa e72, kim arıyor premium full versiyon, nokia c6- 01 için kim arıyor indir, kim arıyor 5800 indir, nokıa c6 arayan kım, kimarıyor nokia5800, tukcell kim aradi kim aradi indir, 5800 uygulaması kim arıyor, Nokia 5800 a göre arayan kim, kim ariyor ogren, nokia e72 kim arıyor proğramı indir