Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)
Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?, 7.6 out of 10 based on 8 ratings

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia c6 01 kim arıyor indir, kim arıyor turkcell sorgulama, kim arıyor indir nokia c6 01, 5800 için kim arıyor indir, kim arıyor 5800 indir, kim ariyor bada, kim ariyor indirme mobile ucretsiz, nokia c6 kim arıyor program, sony kim aramış programi, kimin aradığını öğrenme programı, bada için kim ariyor indir, nokia e72 kim arıyor, kim arıyor nokia, kim arıyor programı blackberry, kim arıyor öğren, kim arıyor indir nokia, kim ariyor e72, kim arıyor indir 5800, kim arıyor uygulaması bada, kim ariyor nokia 5800