Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (9 votes cast)
Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?, 7.4 out of 10 based on 9 ratings

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia c6 01 kim arıyor indir, kim arıyor nokia, kim arıyor 5800 indir, kim arıyor turkcell sorgulama, kim arıyor öğren, bada için kim ariyor indir, kim ariyor bada, kim ariyor indirme mobile ucretsiz, kim arıyor indir ücretsiz nokia c6 uyumlu, kim arıyor programı blackberry, nokia Kim aramış uygulama indir, Nokia e72 sorgulama indir, kim arıyor 5800, kim arıyor uygulaması bada, kimin aradigini ogrenmek icin ucretsiz program indir, kim ariyor e72, nokia 5800kim arıyor, nokia 5800 kimin aradını gösteren program full, nokia 5800 kim arıyor uygulaması, kim arıyor uygulaması indir nokia e 72