Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (7 votes cast)

Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?, 7.3 out of 10 based on 7 ratings

google’a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

bada kim arıyor programı, nokia c6 kim ariyor indir, nokia e72 kim arıyor, kim aradı programı indir bada, nokia c6- 01 için kim arıyor indir, kim arıyor indir 5800, kim aradı programı, nokia c6 01 kim arıyor indir, kim arıyor turkcell, C601 nokıa sizi kim arıyor indir, kim arıyor programı nokıa e72 indir, Nokia 5800 a göre arayan kim, kim arıyor indir nokıa e72, kim arıyor premium full versiyon, wipdosda kim aramiş, 5800 için kim arıyor indir, kim arıyor 5800 indir, 5800 uygulaması kim arıyor, tukcell kim aradi kim aradi indir, kimarıyor nokia5800