Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

kim arıyor nokia c6 ücretsiz indir, nokia c6 01 kim arıyor indir, kim arıyor nokia, c6-01 telefona kim arıyor programı indir, nokia 603 kim arıyor indir, n8 kim arıyor, kim arıyor öğren, nokia c6 için kim arıyor programı, kim arıyor nokia c601, kim ariyor jar, nokia n8 için kim ariyor indir, kim arıyor jar indir, kim ariyor nokia c6, KIM arıyor indir c6, kim arıyor nokia n8, kim arıyor programı java indir, kim arıyor uygulaması bada, c6 kim arıyor indir, kim ariyo java, nokia n8 kim arıyor