Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia c6 01 kim arıyor indir, kim arıyor öğren, kim arıyor nokia, kim arıyor uygulaması bada, kim aramış indir, kim arıyor indir ücretsiz nokia c6 uyumlu, kim arıyor numara sorgulama, kimin aradigini ogrenmek icin ucretsiz program indir, nokia Kim aramış uygulama indir, turkcell kim arıyor, kimarıyor E72 için indir, kim arıyor yükle 5800, kim ariyor jar, kim ariyor symbian indir, nokia 5800 kim arıyor, nokia 5800 kimin aradını gösteren program full, nokia N72 için kim arıyor indir, nokıa e72 tanımadığın numarayı bulma programı indir, nokıa e72 kım arıyor apk, nokia e 72 kim arıyor indir