Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?

Zaman zaman telefonlarımıza bilmediğimiz cevapsız aramalar gelir, ya da bilmediğimiz bir numara bizi arar. Bazen cevap veririz, bazen tanımadığımız için cevap vermeyiz. Böyle durumlarda hemen Bu numara kime ait? Ücretsiz numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? şeklinde aklımıza sorular gelir. Telefon numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz sorgulayabileceğiniz uygulamalar bulunmaktadır fakat bu uygulamalar bazen rehberinizdeki kişi kayıtlarını okur ve kullanmaya başlar.

Sizi arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, bu siteye girmek ve bilmediğiniz numarayı yazarak sorgulamak. Ben denedim ve numaraların çoğunun kime ait olduğunu gösteriyor.

Buyrun siteye gitmek için buraya tıklayın.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (7 votes cast)
Sizi kim arıyor ? Kim Aramış?, 7.3 out of 10 based on 7 ratings

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

nokia c6 01 kim arıyor indir, bada kim arıyor programı, kim arıyor indir nokia c6 01, kimin aradığını öğrenme programı, 5800 için kim arıyor indir, nokia c6 kim ariyor indir, nokia c6 kim arıyor program, nokia e72 kim arıyor, sony kim aramış programi, kim arıyor 5800 indir, kim ariyor e72, kim ariyor bada, wipdosda kim aramiş, kim arıyor öğren, kim arıyor indir 5800, kim ariyor nokia 5800, kim arıyor turkcell, kim arıyor indir nokia, kim arıyor nokia, kim arıyor 5800