Pepenin dostları

Pepenin dostları Şila ve Zulu’nun yer aldığı çok eğlenceli bir yapboz oyunudur. Bu yapboz oyununda parçaları birleştirerek Pepe ile arkadaşlarının birlikte olduğu resim oluşturulmaya çalışılmaktadır. Pepe ile dostlarını bir oyunda bir araya getirip çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olan çok güzel bir oyundur.

Pepenin dostları olan Şila ve Zulu ile birlikte Pepe’nin aynı karede yer aldığı resmin parçalarını birleştirerek ortaya Pepenin dostlarıyla çektirdiği resmi yapmaya çalışılan bu yapboz oyununu oynamak çok güzeldir. Pepe öyle güzel poz vermiş ki inanın siz de şaşıracaksınız. pepe oyunları arasında yapboz şeklinde olan en güzel oyun Pepenin dostlarıdır. Pepenin dostları yapboz oyununa başlamak için öncelikle kırmızı butona basmalısınız. Ardından parçaları seçerek tek tek yerlerine yani olması gereken yerlere yerleştirin ve Pepe, Şila ve Zulu’nun resmini oluşturun. Öyle hemen yapılabilecek kadar kolay olmayan bu pepe oyunu, çocukları biraz zorlayacak şekilde hazırlanmıştır. Yapboz oyunları bazen çok zor olabilir ama aynı zamanda eğlencelidir de. Yapboz oyunu oynarken hem eğlenceli vakit geçiren çocuklar, hem de zihinlerini dinç tutarak beyinlerini geliştirmektedirler. Pepe oyunları, çocukları eğlendirirken eğiten türden oyunlardır. Her çocuk oyun oynamayı sever ama eğlendirirken eğiten oyunları oynamalarını sağlamak da onların gelişimleri açısından oldukça önemlidir.

Pepenin dostları oyunu çocukları eğlendirirken eğitip gelişimlerine yardımcı olurken aynı zamanda hoş vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

pepe, peepe, pepee izleWebmaster

Dahi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir