oyuncini.com Türkiye’nin En Kaliteli Oyun Sitesi

ödüllü oyunlar Merhaba değerli cepKRAL.com kullanıcıları. Bugün sizler için cep telefonu oyunları dışında sıkıldığınız zamanlarda bilgisayar başına geçip, çok güzel vakit geçireceğiniz bir flash oyun sitesi inceledik.

Çoğumuz bilgisayar başına geçtiği zaman, muhtemelen önce gazete okur daha sonra eğlenmek için oyun siteleri arar. Artık eğlenmek için oyun sitelerini aramanıza gerek kalmadı. Çünkü burada sizlere Türkiye’nin en büyük oyun sitesi olan oyuncini.com’u tanıtıyoruz.

Sadelik

Siteye ilk girdiğiniz zaman, sitenin açık mavi teması, ziyaretçilerin gözünü yormuyor ve bu yüzden ziyaretçilerin sayfada bekleme süresi daha da fazla oluyor. Sitenin sade olması, hızlı açılabilirliğini de yanına getirmiş.

Anlaşılabilirlik

Biliyorsunuz, bugün oyun sitelerini gezdiğimiz zaman çoğu neredeyse tamamen yabancı dillerden oluşuyor. Oyuncini’nin diğer oyun sitelerinden farkı, onun tüm sayfalarının Türkçe olması. Oyun sayfalarına girdiğiniz zaman, açıklamaları göreceksiniz ki tamanen Türkçe.

İçerik:

Oyuncini’nin biraz da kategorilerini inceleyelim.

 1. Türkçe Oyunlar
 2. Bizim Oyunlarımız
 3. Araba Oyunları
 4. Park Etme Oyunları
 5. Savaş Oyunları
 6. Beceri Oyunları
 7. Çizgi Film Oyunları
 8. Macera Oyunları
 9. Ameliyat Oyunları
 10. Futbol Oyunları
 11. Ben 10 Oyunları
 12. Barbie Oyunları
 13. Dövüş Oyunları
 14. Zeka Oyunları
 15. 3D Oyunlar
 16. 2 Kişilik Oyunlar
 17. Kız Oyunları
 18. Komik Oyunlar
 19. Eğitici Oyunlar
 20. Erkek Oyunları

Oyuncini’de yukarda gördüğünüz gibi tam 20 tane kategori bulunmaktadır. Herhangi bir oyunun sayfasına tıkladığınız zaman, oyunun nasıl oynandığını detaylı açıklamalarıyla görebiliyorsunuz. Eğer üye olursanız, oyunu favorilerinize ekleyebilir ve aynı zamanda offline yani internetiniz olmadan oynayabilmek için, oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. *Eğer herhangi bir oyunu şuan deneme amaçlı ziyaret ettiyseniz, göreceksiniz ki oyunlar çok hızlı yükleniyor. Sitenin içerik olarak geneline bakacak olursak, sitede hiç reklam kullanılmaması, onun diğer oyun sitelerinden ayırıyor ve oyuncini’ni Türkiye’nin en iyi flash oyun sitesi haline getiriyor. Oyun sayfalarında kullanıcılar, oyunlara yorum yapabiliyorlar. Böylelikle siz herhangi bir oyun mesela park etme oyunları, çizgi film oyunları veya*ben 10 oyunlarına girdiğiniz*zaman, oynadığınız oyuna yorum yapabilir, sizden önce o oyuna yapılan yorumları görebilirsiniz. Böylelikle oynadığınız oyunlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sosyallik:

Oyuncini’nin bir facebook, bir twitter ve bir google+ olmak üzere toplamda üç adet sosyal ağda profili bulunmaktadır. Oyun severler, bu ağlarda birbirleriyle görüşüp gruplar oluşturabilmektedir. Oyuncini’nin facebook sayfası tanıtım yazımız itibariyle 1637 kişi. Bu sayı, oyuncini’nin Türkiye’nin en büyük flash oyun sitelerinden birinin olduğunun bir diğer kanıtı.

Güncellik:

Oyuncini’de bulunan oyun kategorileri devamlı güncellenmektedir. Mesela bu aralar popüler olan beceri oyunlarından park etme oyunları, her gün güncellenmekte ve siteye yeni yeni park etme oyunları eklenmektedir. *Eklenen bu oyunlar, siz değerli kullanıcıların yorumlarına ve görüşlerine göre seçilmektedir. Oyun yapımcıları her dakika takip edilmekte, internete sundukları her yeni oyun hemen Türkçeleştirilerek ve denenerek siteye eklenmektedir. Böylelikle oyunseverler çizgi film oyunları ve ben 10 oyunları gibi popüler oyunların en son sürümlerini oyuncini’de hemen oynayabilmektedirler.

Eğer cep telefonu oyunlarından sıkıldıysanız, karakterlerin küçük olmasından dolayı detayları kaçırmaktan nefret ediyorsanız, artık flash oyunlara yönelmenizin zamanı gelmiş demektir. Eğer flash oyun oynamak isterseniz de size tanıtımını yaptığımız oyuncini’ye girerek eğlencenin keyfini çıkabilirsiniz. Siteye girdiğinizde isterseniz becerinizi geliştirebilmek adına park etme oyunları oynayabilir, çizgi film karakteri olan ben 10 oyunları oynayabilirsiniz.

Tanıtımı yaptığımız sitenin resmi adresi: http://www.oyuncini.com

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

oyun cini com, oyuncini, OYUNCİNİ COM, oyucini com, oyuncinini, oyuncini com oyunları, oyuncini com tr, oyuncini noktakom, oyuncini com kız oyunları, oyuncini nokta com, oyuuncini, oyuncini nokta kom, oyuncinişcom, oyun cini, oyncini oyunları, oyuncininoktakomcom, oyuncininokdakom, www oyuncini com, oyuncincom, oyun cin com

Webmaster

Dahi!

oyuncini.com Türkiye’nin En Kaliteli Oyun Sitesi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir