MOBİLTEK – Mobil Araç Takip Sistemleri

Araçlarınız üzerine takılan GPS cihazları ile, araçlarınızın nerede olduğunu, hangi güzergahlar üzerinde hareket ettiğini, günlük ne kadar mesafe kat ettiğini takip edebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Araç takip sistemi ile, ister şahsınıza ait, isterseniz kurumunuza ait bütün araçları kesintisiz olarak takip etmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey, aracınıza bir araç takip cihazı taktırmanız. Araç takip fiyatı için, MOBİLTEK müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Araç takip sistemi ile, aracınızı harita üzerinden kesintisiz olarak ister mobil cihazınıza kurulacak uygulama ile, isterseniz bilgisayarınız üzerinden takip edebilirsiniz.
MOBİLTEK araç takip sistemlerinin 81 ilde montaj ve servis ağı bulunmaktadır. Yetkili servislerde araç takip cihazını isterseniz motosikletinize veya dorsenize de takabilirsiniz. Cihaz küçük boyutu sayesinde aracınızın istenilen yerine monte edilebilir. GSM, GPS ve anten ünitesinin bir arada olması ise cihazın farkedilememe derecesini bir hayli yükseltmektedir.

Araç takip sistemi aşağıdaki durumlarda size alarm mesajı gönderir:

  • Araç kaza yaptığında,
  • Araç çekici ile çekildiğinde,
  • Araç izinsiz olarak hareket ettiğinde (hırsızlık olayları gibi)

Webmaster

Dahi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir