Kız Oyunları

Cep telefonu oyunları oynamak kadar, artık flash oyunlar da oynamak eğlenceli hale geldi. Flash oyunlarının en güzel özellikleri, hızlı açılmaları, hemen kolayca oynanabilmeleri, indirilmesine gerek kalmamasıdır.

Flash oyunlarını en çok oynayanlar arasında kız çocukları bulunmaktadır. Kız çocukları için uygulama geliştiriciler, birbirinden güzel ve oynanması çok keyif veren kız oyunları geliştirmişlerdir.

Kız oyunlarından bazıları barbie oyunları, Dora Oyunları, Giydirme Oyunları, Makyaj Oyunları,Sindy Oyunları,Kız Oyunları, Yapboz Oyunları, Gelinlik Giydirme oyunları, Oda Oyunları, Yemek Oyunları, Boyama Oyunları, Kuaför Oyunları, Ünlü Oyunları, Winx Oyunları ve Eğitici Oyunlardır.

Bu kız oyunlarının bir kaçından bahsedelim:

Giydirme Oyunları: Bu kız oyununda, kız bebeğimizi size verilen birbirinden farklı tarza sahip elbiselerle giydiriyorsunuz ve size en uygun kombinasyonu yapıyorsunuz. Oyunların bazılarında, bitirdiğiniz kombinasyonu, facebook twitter veya başka bir sosyal paylaşım profilinizde paylaşabilirsiniz. Böylece oluşturduğunuz kombinasyonu tüm arkadaşlarınız görebilir.

Makyaj Oyunları: Makyaj oyunlarında, manken bebeğimizin yüzünü önce temizliyoruz, daha sonra uygun makyaj malzemeleriyle manken bebeğimizi en güzel hale getirmeye çalışıyoruz.

Bayan ziyaretçilerimizin bu kız oyunlarını oynarken, çok keyif alacağını düşündüğümüzden dolayı böyle bir paylaşım yapma gereği duyduk.

Kız oyunları oynamak için buraya tıklayın.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

kızoyun, nokıa kız oyunları ındır, mobil kız oyunları indir, Java kız oyunları indir, kiz oyunlari, Mobil kız oyunları, nokia azoyunlar, Kız oyunları ındır java, kızı okıa oyunı, symbian kız oyunları indir, samsung java oyun indir 240x320 giydirmeWebmaster

Dahi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir