Hayat Avcısı vizyondaki yerini aldı

Bu senenin en iyi biyografi filmi olmaya aday olan bu film ülkemize 22 Mart 2013 tarihinde her yerde vizyona girmeye hazırlanmaktadır. Bir çok kişi bu filmi dört gözle beklerken hayat avcısı full izle sizlerde bu filmi sinemaya çıktıktan sonra sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. İngilizce olarak vizyona girecek olan ülkemizde Türkçe altyazılı olarak gösterimlerde olacak ve bizim tahminimize göre bu güzel filmin ilerleyen zamanlarda Türkçe dublaj olarak seslendirilmesini istemekteyiz.

Filmin konusundan biraz bahsetmek istersek 13 yaşındaki çocuk eve dönerken bir anda ortadan kaybolur. Ailesi polis haber verir ve çocuk hakkında hiçbir bulamayan ve bu yüzden de iz süremeyen polis çocuğu bulamaz. 6 ay gibi bir zaman sonra çocuktan bir iz bulunduğu haberi gelir ve çocuğu teşhis etmek için annesi gideceğinden dolayı kız kardeşi gider. Cem yılmaz fundamentals izle bu ailenin her zaman yol gösteren bir dedektifleri yine en güzel yolu gösterir ve onlara yardımcı olur. Böyle bir hikayeyi anlatan filmin çekimleri 2 sene sürmüş ve gerçekten çok güzel bir film ortaya konulmuştur.

Film çekilmeden önce hikaye tamamen araştırmış ve gerçeğine uygun bir şekilde uyarlanmıştır. Bir çok kişini biyografi filmlerine hastalığını biliyoruz ama oyunbozan ralph full izle bu film onlar için apayrı yeri olan bir film olacağına inanıyoruz.
Webmaster

Dahi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir