Avea – Turkcell – Vodafone / Gizli Numara Kapatma / Gizli Numara Engelleme / Özel Numara Kapatma

Avea aboneleri:
Avea aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Avea Web İşlemleri menüsünden de yapabilirsiniz.

Turkcell aboneleri:
Turkcell aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarından *253#’yi tuşlayıp arama tuşuna basmaları yeterli. Servisi iptal etmek ve gizli numaradan gelen aramaları kabul etmek için #253#’ü tuşlayıp arama tuşuna basmanız yeterli oluyor. Bu işlemler sadece bir kereye mahsus yapılıyor. Her arama için tekrar tekrar ayarlamak gerekmiyor. Bu işlemi isterseniz Turkcell Online İşlem Merkezi’nden de yapabilirsiniz.

Vodafone aboneleri:
Vodafone aboneleri hatlarını gizli numaraya kapatmak için cep telefonlarının mesaj kısmına My Vodafone kodlarini yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra GIZLI AC yazarak 7048’e göndermeniz yeterli. Servisi kapatmak için ise şifrenizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra GIZLI KAPAT yazarak 7048’e göndermeniz gerekiyor. İsterseniz bu işlemi My Vodafone’dan da yapabilirsiniz.

google'a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

vodafone gızlı numaraya kapatma, özel numaraya kapatma, samsung monte numara engelleme, vodafone numara gizleme, vodafone numara engelleme, samsung s3 numara engelleme, galaxy s3 numara gizleme, vodafone gizliye kapatma 2012, vodafone gizliye kapatma nasıl yapılır 2012, özel numara kapatma, turkcell özel numaraya kapatma, numarayı gizliye alma, samsung gizli numara engelleme, samsung s5620 monte mesaj engelleme, samsung galaxy s3 numara gizleme, samsung s8000 numara engelleme, telefonu gizliye alma, telefonu gizliden çıkarma, telefonu gizliye kapatma, avea numara gizleme açma