Android Telefonunuzu Hızlandırma Uygulaması indir!

Android telefonumuzda aslında kullandığımız bilgisayarlar gibi bir işletim sistemine ve işlemciye sahiptir. Tabi ki zaman içerisinde bu işlemcilere çok yüklenilme yapılmakta. Bu işlemler sebebi ile işletim sistemimiz zorlanmakta ve kasmalar meydana gelmekte. Sizin için Android telefonunuzu nasıl hızlandırırız hakkında bir yazı hazırladık.
İşletim sistemimizin en kötü düşmanları kurulu olan uygulamalardır. Bu uygulamaları kullanmadığımız zaman kapatmanızı her zaman sizden rica etmiştik. Tabi insan olduğumuz için çoğu zaman unutmamız mümkün. İşte bu sebepten dolayı sizler için Android telefon hızlandırma başlığımızda yayınlayacağımız olduğumuz uygulamamızı paylaşıyoruz.
Uygulamamızın ismi:Free Memory


İsminden de anlaşılacağı gibi o anki Ram alanınında değişimler yaparak telefonumuzun daha düzenli çalışmasına yaramakta.
Uygulamayı kullanırken 2 seçenek bulunmakta bunlardan 1. si Manuel 2.si Otomatik. Kendinize göre ayarlamalar yapmak isterseniz Manuel seçeneğini seçebilirsiniz. Ya da program kendisi seçsin derseniz Otomatik sekmesini seçebilirsiniz.
Sizin görmediğiniz ama arka planda çalışmakta olan uygulamaları görebilirsiniz ve isterseniz kapatabilirsiniz.
Ayrıca uygulamada CPU değerleri de gösterilmektedir.
Uygulamamızı Buradan indirebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (53 votes cast)

Android Telefonunuzu Hızlandırma Uygulaması indir!, 5.3 out of 10 based on 53 ratings

google’a aşağıdaki kelimeleri yazarak bize ulaşabilirsiniz.:

galaxy ace hızlandırma, android internet hızlandırma, samsung s5620 android yükleme, samsung galaxy ace hızlandırma, samsung galaxy ace hızlandırma programı, android internet hizlandirici, android işlemci indir, galaxy ace internet hizlandirma, n97 hızlandırma, samsung galaxy ace internet hızlandırma, dokunmatik hizlandirma, android internet hızlandırıcı program, samsung s5620 android nasıl yüklenir, telefonun internetini hızlandırma, android hizlandirici, androit işlemci indir, android hızlandırma programı indir, android telefon hızlandırma, samsung ace hızlandırma, samsung dokunmatik hızlandırma

Buraya tıkla ve indir